bugün

Öncelikle başkalarına bakmadan, pis pis gülümsemeden, kendini göstermek için çabalamadan aşk yaşayan çiftlere mutluluklar diliyor ve teşekkür ediyorum.
Özgüven sorunu yaşayan ve ancak kendilerini ya da partnerlerini yanında tutarak, yalnız oturan insanlara pis pis gülümseyerek, gösteriş yaparak yorucu olan çiftler.
Karşınıza oturur ve alaycı gülüşler ve bakışlarla size odaklanır. Bu tek başına özgüvensiz ve ince düşünce yoksunu olduğunu gösterir.
Bir diğer rahatsız edici olan tip de sevgilisine bakmadığınız halde size sık sık ters ters bakan tiptir. Yalnız oturan her erkek sapık değildir gençler. Paranoyaklığa son verin. Sıktı artık.
Denk gelmesini hayal edebilirdim..anca.
Evde bende sıkılıyorum bazen ama yapabileceğim bişey yok.
ilginç...
Sonra da aşk yeniden mi çalmaya başlayacak.
Bir sevgilim olsa tüm istanbul'a duyururdum..
Kave dayıları gene rahatsız.
Haklı bir başlık ve isyandır. Sevmenin adabı olduğu da doğrudur ama bir kalıp içerisine de koymak bana biraz bağnaz geliyor. Gönlünüzden geçtiği gibi davranın sevin, sevilin reklama gerek yok.
Elele tutuşup gezen çiftleri beğeniyorum, hoşuma gidiyor. Fakat daha ilerisi sarılmalar, koklasmalar abarti. Ayıp ve gösteriş gibi geliyor bana. Sokakta öpüşmek çağdaslik ise ben bunun gerisinde kaldim.
Muhtemelen aşırı özgüvensiz birinin yanlışlıkla sevgili edindikten sonra ne yapacağını bilememe durumudur. Yaşı fark etmeksizin ruhu ergendir. Karakteri oturunca düzelir.
Ayrılacaklardır.