bugün

Zaten biz aşka inanarak en büyük aptallığı yaptık. Sonuç olarak kırıldık, tükendik, parçalandık, incindik. Olan yine bize oldu.
ikinci bahar olmalı ki , ömürden ömür bağışlanmalı ve umut her zaman olmalı. Aşkı beklemek, zamanın zehirli anlarını tatmakla eş değer olmalı.
aşkın sandığının dışında bir şey olduğunu anlayan insanın yaşayacağı eylemdir. yavaş yavaş bu yolda ilerlemekteyim sanırım.
mutsuz insanları kandırmak zordur arkadaşlar.
inancını hiç bir zaman yitiremezsin zira yitirdiğin tek şey aşk dır.
olmayan bir şeye karşı olmayan inançtır.
aşka inanc yitirilirse, yaşam inancı sıfırlanır.
benim gibi çok uzun süre bekledikten sonra aşkı bulduğunu sananların yitirdiği inançtır.
Dükkanı kapadık.

Son tahlilde üst üste gelen ve ne idüğü belirsiz flörtöz haller, bir dengesizlik yarattı. Daha başımızı kaldıramamıştık ki, sahte sevgililer kasayı boşaltıp gitmişler, rahmetli devran çağlar abla ilerde belki haklı çıkar amma, biz toparlayamadık.

görsel
orta yaşlı olmak ve beklenen kadının yakışıklı ve uzun boylu ayrıca fırlama arkadaşlarla çıkıp yatmasıyla söz konusu olan durum. biz kimiz ki zaten ? insan bir kahve içip sohbet etmeye çağırmaz mı ? yemişim kaç tane kitap okuduğunu, ne kadar kültürlü olduğunu diyorlar resmen. varsa yoksa uzun boy, yakışıklılık, fırlamalık...
Benimde gözümde öyle gelmiyor artık.
uzun zaman önce yitirdiğim inanç biçimi. neden mi? bir türlü yürütemedim ben ilişkilerimi. birçoğu sanaldı zaten ama olmadı işte. nereye kadar ki? bir gün dünya gezisine çıkıp her şeyi unutacağım ben. birileriyle tanışır mıyım? kim bilir... ama yine de tedbiri elden bırakmam herhalde. kalbime set çektim beynim sorgulamaya devam ediyor.
Tam bitmişti free derken baltanın aşkı beni hayata ve aşka karşı ümitlendirdi. iyi biri olursak belki biz de zeytinimizi bulabiliriz.
En fazla olarak aşk değilde eşinin senden bıkma olasılığı beni korkutuyor. Aksi takdirde aşk güzel şeydir dostlar.