bugün

Şairin de dediği gibi; insan birisine bir defa geç kalır ve bir daha hiç kimse için acele etmez.
Ask aska layik olan biri varsa guzeldir su an kimsenin aska layik olmadigini dusunuyorum belki bir gun guzel bir insan beni yaniltir.
aşka inanç yitirilirmi bilmem ama aşık olduğun kişiyi beklerken o boşluğun içinde kaybolmak o zaman kalbimizi yitiririz.
Aşk tabiki vardır, ama bu cümle karşılıklı aşka inancı yitirmek anlamı taşır. Yorum yok.

Her gece uykularımı kaçıran olaydır, yoksa bu sikindirik trollerin olduğu yerde napalım saatlerce?
inanç hala vardır pes edilmiştir.
Hüsrandır. insanlar aslında zamanı gelmediği zaman aşkı ararlar ama o zmn bulduklarını zannettikleri bütün aşklar aşk değildir. Bu her insanda aynımıdır, hayır. Ama çoğu insanın çektiği bu. Zamanı gelince de aramaktan vazgeçerler. Bu yüzden de görücü usulü hop söz, yüzük, nişan, nikah, düğün. Allah mesut etsin.
aynı anda aynı duyguları hissedebileceğin biriyle henüz karşılaşmamış olmanın oluşturduğu hissiyattır.
hemde öyle bir yitmek ki yaşarken arafta kalmak.
yitirilen aşk inancı değil tekrardan sevilebilme inancıdır, özgüven eksikliğidir, genelde beklediği kişinin bir başkasıyla çıkma durumlarında görülür, şahsi görüşüm.
Bir çeşit çürük dişi çektirmek, apandisti aldırmak, taş düşürmek gibi bir şey.

Geçmiş olsun ve de hayırlı uğurlu olsun.

Aşk olmasa da olur. Daha iyi olur, daha sağlıklı daha keyfli de olur. Aşk bir çeşit körlük, delilik, aptallık. Hiç gerek yoktu.
sonu hep boktan olan bir yola bir daha girmeme kararidir. o yolun sonu hep aynidir.
Yanlis tanimlama. Benim inancim tam ama o bana inanmiyor.
doğru olandır.
Doğru olandır.
yanlış olandır. bilimsel bir durum olum. yok bir kere aşık olunurmuş, yok aşk yokmuş, ben aşka inanmam bi entel havalar falanlar filanlar. hormonu var arkadaşım. oluyorsun işte aşık. onu salgıladı mı vücudun sıçtın işte. oluyorsun kaçışın yok. sadece senin karakterinin ne kadar güçlü olup olmadığına bağlı.
aşk, bulamadıkça unutulur, bulup acı çektikçe inanmadığına kendine inandırılır.
Hiçbir zaman inanmadım.
Çok mutluyum.
Aptalca bir saplantıdan başka ne ki?
daha önce yaşanılmış hayal kırıklıkları deneyimleri sonrasında oluşan durum.
ilk aşktan sonra yaşanır. Her insanın aşık olmak için tek hakkı vardır. Sonrasında da inancını kaybetmiş olarak hayatına devam eder.
Aşka değil de bahtıma hakikaten şu kadar desen inancım kalmadı. (bkz: kara bahtım kör talihim)
romantik filmdeki kendi ayağının üzerinde duran karakterden etkilenen, "ben aşık olmak için fazla neşeliyim." diyen bir kızdan duymuştum zamanında. ortamdan hemen uzaklaştım.
“Siz beni insanlıktan, saffetten, samimiyetten, sevdadan iğrendirdiniz.”
— Reşat Nuri Güntekin
aşık olduğun kişinin seni defalarca yaralaması sonucu ortaya çıkan durumdur. telafisi çok zordur.
O sevdadan vurgun yemek hem de en sağlamından.
olmayan bir şeye inancı yitirmek zaten aptallıktır.