bugün

çoğu zaman bir sonuç elde edemediğim bab ı ali nüsha hediyesi. aldığım en tatlı ve yakın sonuç bir acaip olduydu.
bir yanlışın bütün doğruları götürdüğü test.
ne derece doğrudur bilinmeyen testlerden birisi.

bana Zincirleri koparan aşık dedi.
Soru: Sevgilinin hareketlerinden ne düşündüğünü, ne yapmak istediğini anlar mısın?
1- Evet, anında farkederim.
2- Hayır, çoğu kez ne yapmaya çalıştığını anlayamam...

Ters köşeye yatırır duygular insanı.
1'i seçenler temkinlidir, akılları başlarında olup, yalnızca seviyorlardır.
2'yi işaretleyenleri aklı bir karış havadadır ve farkedemezler, çünkü aşıktırlar.

bu da benim naçizane iki soruluk aşk testim.*
sevdicekle besiktas sahiline gidiniz orda gül,karanfil vs gibi çiçek satan roman ablalar var.. izin verin bacaginiza yapissin.. hemen aninda koyar teshisi abla..
sana deger veriyor mu? vermiyor mu? seviyor mu sevmiyor mu?
buyuksunuz abla siz..canli ask testi vesselam..
- Sevgilinize bir kase dolusu siyah zeytin yedirin. Sonra ağzını çalkalatıp lavaboya tükürtün.

a) Ağzından çıkan zeytin parçacıklarından hiç iğrenmedim.

b) Zeytinlerle birlikte bir önceki öğünün parçacıkları da düştü. Düşen parçalara bakıp yeni bir fal buldum.

c) Güzel kızlar / Yakışıklı erkekler zeytin yememeli!

d) Kusucam!

a’lar çoğunluktaysa, uzun yıllardır birliktesiniz ve ilişkiniz tam bir rutin haline gelmiş. ilişkiyi hareketlendirecek minik sürprizler yapmalısınız.

b’ler çoğunluktaysa, sizi alan yaşadı! Hep bi gülmece, hep bi keyif, hep bi eğlence. Dört dörtlüksünüz.

c’ler çoğunluktaysa, sizinle hayatın bazı gerçekleri hakkında konuşmamız gerek. Zeytin yemeyi geç güzel kızlar / yakışıklı

erkekler fırfır osuruyor ve belki inanmayacaksın ama kaka yapıyorlar!

d’ler çoğunluktaysa, aşık değilsiniz. Farkındaysanız pek uzatmadım, direkt teşhisi koydum.
bir test.
aşık olacağın kişiyi burcuna göre seçmeye başlamışsa insanoğlu gelecek nesillerin belasını versin.
böyle şey mi olur amk?
eskiden burç mu vardı?
kendini aşmış test. yüzdelik oran bile verir.
http://onedio.com/haber/i...cegini-soyleyelim--359421

ahahahh güldüren testtir, yalnız çocuk sayım bi düzine..
aşk ı yaşayan sevgililer bile aşklarının şiddetini bilemezken böyle testlerin aşkı güya ölçmesi çok saçmadır.
Tam da bu aralar, hatta tanışmış da olabilirsin, biriyle tanışacaksın. Bu, Twitter'dan olur, Hocam'dan olur, Facebook'tan olur, Instagram'da like yoluyla olur, hatta Yemeksepeti bile olabilir, hiç fark etmez: Senin kaderinde var bu, bir şekilde olacak. Hiç öyle nette tanıştığın nette kalır deme, bir şans tanı!
Ahahah bu ne yaa.
inandırıcılığı olmayan test. ama insan yine de platonik seviyorsa umutlanıyor. şöyle bir uygulamaya denk geldim androidde
https://play.google.com/s...ils?id=com.ofese.lovetest
Ergen kızların ilişkiye baslamadan önce başvurduğu zımbırtı. Gereksiz ve saçma olduğu ortada. Tek harfi büyük yazdığında bile oran değişiyor.