bugün

Aşık olup canı yanan kişinin merak ettiği konudur.

Aşk dediğimiz şey zaten duyduğumuz o acı mı?
yareni unutmamak için, her daim onun dönme hayalini kurduğun için, hani bir umutla beklemek varya işte öyle bir şey... melis ben artık seni unutmak istiyorum!
ulasılamama durumundan kaynaklanandır. kisi sevdigi kisiye ulasabilirse o zaman ask o kisinin yüzüne güler. fakat ulasamıyorsa iste o zaman hissettigi sey gercek bir ask acısıdır.
olay bize uzak olan şeyi istememiz ve ya karşı tarafa bağlanmamızdır. zamanla geçiyor.
bir şekilde onun gidişi kimyanız tarafından reddedilir. sonuçta ona karşı beslemiş olduğunuz hisler sizi çok çok sıkı bir şekilde ona bağlıyor. bir anda onun gitmesi ruhunuz veya beyninizce bir tehdit olarak algılanıyor. bu süreçte ise acı çekiyorsunuz. acının geçmesi için ise zaman bile merhem değil. 4 yıl sonra bile aklıma geliyor kötü hissediyorum diyen insanlar tanıdım. sürekli meşgul olmanız gerekir. birileriyle dertleşmeniz, duygu boşalması yaşamanız gerekir. bir nevi vücuttan atmak gibi düşünebiliriz. ne kadar çok meşguliyet o kadar az o diyelim. geceleri acı çekmeniz için en müsait andır. ya bir an önce uyuyun ya da oyun oynayın, film izleyin. geçecektir.
Çünkü kalbin, karşı tarafın kalbi ile kendi vücudundaki sıkışıp kalması sonucu olay meydana gelir.