bugün

twitterda falan
-bu gece yine sarılıyorduk rüyamda hiç uyanmak istemedim.
-kokun kaldı bende senden yadigar
ıyyhhhh bıktım anasını ya. bir erkeğe yakışmıyor vırak vırak. üzgünsen de içinde yaşa. bu kadar deşifre etme.
aşk acısını genelde ergenler çeker.

yetişkin bir erkek aşk acısı çekiyor bile olsa bunu mümkün mertebe belli etmez.

ergenler de her daim itici olduğundasdsdf amaaan ne haliniz varsa görün!
teoride bakarsak insan neden acı çeker sevdiği için sevmediği kız için kimse acı çekmez

acı çeken erkek itici oluyorsa o zaman seven erkekte itici oluyordur

o zaman erkek ne yapmalı sikip sikip bırakmalı aldatmalı dalga geçmeli duygu sömürmeli

özetle sözlük kızlarının istediği erkekte piç erkek oluyor

o zaman siken sevilir seven sikilir oluyor.
erkek güçlüdür, serttir, erkek ağlamaz düşüncesinden ve dolayısıyla da kadın-erkek ayrımcılığından kaynaklıdır.

hani feministler, diyorlar ya; kadın-erkek eşittir, ayrımcılık yapmak yanlıştır, erkekler ayrımcılık yapıyor diye. mesela umut sarıkaya ya bile sexist diyen var karikatürlerinde kadınları şişman çiziyor diye. ben de onlara cevap olarak bu tür şeyleri anlatıyorum.

ben de gıcık oluyorum salya dümük ağlayan, kedi gibi tatlılık yapan, sevgi kokan erkekleri görünce. ama aynısını cici kızlar yapınca o kadar da iğrenç olmuyor değil mi? yani yine iğrenç, hep iğrenç ama yakışıksız durmuyor.

ammmaa eğer,

"e bu çok doğal bir şey zaten, erkek adam öyle şeyler yapmaz, yakışmıyor erkeğe doğasına aykırı"

düşüncesi geçiyorsa kafandan. * sen de cinsiyetçisin işte feminist kız. demek ki neymiş?

ayrımcılığı ya da cinsiyetçiliği yapan zaman ve kültür imiş.

bu kadar yüklenmeyin insanlara.
bazen öyle güzel kamyon arkası sözler yazıyorlarki çekici geliyor.