psikopatlık derecesi en üst seviyede olan sapık.
(bkz: şahin k)
var 110 kilo.
insanı paranoyalara sürükleyen sapıktır bu.

şimdiye kadar sapık ve normal düzey sapıklığı olan insanlar ile karşılaştım hep. mesela ahmet normal düzey sapıklığından muzdarip. durum sapığı o, o an sapıklık yapar biter. farklı ortamlarda sapıklık yapmaya çalışmaz, ağzının ortasına bir tane geçirildiğinde ağlayarak uzaklaşır.

alfred hitchcock filmlerindeki kadınlar gibi gözlerini dehşetle açmanı sağlamaz. sırf bu yüzden onun sapıklığına saygı duyuyorum çünkü gözlerimi öyle açtığımda şaşı oluyorum.

ağır sapık bünyeyi insan hemen fark edemiyor, çok sinsiler.

- her sigara içtiğimde seninle karşılaşıyorum, hayret
- kameradan seni takip ediyorum eki eki

anasını avradını tepkisini içinizden verdiğiniz an kanınız vücudunuzdan çekiliyor. asansörde aynaya bakarak yaptığınız her türlü mallığı izlemesini geçtim, masanızın hemen üzerindeki kameradan oranızı buranızı düzeltmenizi, bir kürdan yardımı ile dişinizin arasına giren parçayı çıkarmanızı, ruj sürüp aynaya öpücük atmanızı ve duygusal film izlerken bir an ağlamaya başlamanızı her şeyi izliyor. böyle bir sapık, ağır bir sapık.

yolda yürümeye başladığınızda arkanıza bakmaya başlıyorsunuz bu noktadan sonra, eve girmeden önce kedilere sesleniyorsunuz. o burada mı? mivv dese kaçacaksın evden, öyle bir mallaşıyor insan.
görsel