bugün

ağzına kürekle vurulası kızdır, içine fok balığı kaçmış gibi konuşurlar nalet olası pislikler...
Genelde konuşurken acayip bi yüz ifadeleri olur ve değişik hareketler yaparak sağa sola sallanırlar. Bence bunların tek omurları doğuştan yok sallanmalarının başka nedeni olamaz sallanmalarından kaynaklanan psikolojik travma sonucu öyle konuşurlar. Babaanneme göre ise " Rahat oturamadı arkadaşın heralde bi yastık ver arkasına kızım, açmısın yavrum sen zor konuşuyosun b ilgilensene arkadaşınla sema beni mi kaldırıcaksın. " Tabi babaanneye gülünmez odadan çıkar gülmeye başlarım. Var böyle akrabalrım.
var bir tane tanıdığım. bebeeeeyiimm, çoookk tatlı, minik kelebeğiimmm. gibi kelimelerle beni zıvanadan çıkaran kızdır. bunların ağzına tuvalet terliği ile vurmak lazımdır.
budur.
http://www.youtube.com/watch?v=Tg0zKtPeUns
işaret parmaklarınızı kanca konumuna getirin. o yayvan ağızlı kızın, ağız kenarlarından içe doğru yerleştirin o kanca şeklindeki parmaklarınızı ve zıt yöne doğru hızla çekiniz.
türkçe konuşmayan kızdır.

valla lan. bugün gördüm bunlardan bi tane. telefonla konuşuyor:

- dada nardasın? ban bansu.

yemin ederim aynen böyle dedi. ben de ah garibim yabancı demek ki dedim ki:

- tamam. *
dediği an anladım bu türkçe konuşmuş.
(bkz: bennu yildirimlar)
Ağzına kürekle vurulacak tip .
"ayyyy inanmıyorrrruuuuaaaaaam" vazgeçilmezidir.
en itici kız tipi. bir de bunların iki saatte konuşan türleri var onlar daha da sinir.
(bkz: yavaş konuşan insanın iticiligi)
ağzına çok sıçılmış kızdır.
deepthroat yetisi üst düzey olan kızdır.
allah onu top etsindir.
kapçık ağızlının kendisidir.
an itibariyle oral sekse mahkum bırakılan kızdır.
kızlar tarafından bile ağzına kürekle vurulası kızdır.
çok sinirlendim ağızlarına osurulacak kızdır bunlar.
ya güzel yada zengin kızdır. ikisi de olabilir tabi. demek istediğim güvendiği bir şeyleri vardır. ağzının üstüne senin..
kız değildirler muhtemelen.
ağzına yaya geçidi yaptırmış kızdır.
park yapılmaz.
harikadır.
Sopayla dövülüp terbiye edilmelidir. Sopa sert ve 22cm civarında olmalıdır.
kadına karşı şiddete karşıyım ama bu kadın dövülür'dür
kürekle ağzına darbeler indirilmesi gereken kızımızdır.
Potanasiyel hedef tahtasıdır. Eylemi devam ederse yayacak bir ağzı olmayabilir.