bugün

argoda oral seks anlamına gelen deyim * *
silahlarda kurma kolunun çekilip bırakılmasıyla merminin ateşe hazır hale gelmesidir.

örn: mermiyi ağzına verdim bekliyorum köpekleri.
lafı ağzına tıkmak.
ataerkil abinin spontane gelişen ereksiyon halinden mütevellit, kadının erojen ve bazik bölgesini istismar etmesi durumu.
anne/baba kuşların yavrularını besleme şekli.
bir çok anlama getirilebilecek nereye çeksen oraya giden deyim. *
daha etkilisi için (bkz: agzına agzına vermek)
ve akabinde kulakların oynaması!
(bkz: mermiyi silahin agzina vermek)*
Nezaket sıralamasında en üstlerde yer alır.
Kişi görgülü biriyse eline, ağzına (vb.)verme şekillerde verme eylemini gerçekleştirebilr.
Şayet karşısındaki kişi de görgü icabı eline, ağzına alma inceliğiyle karşılık verecektir.
(bkz: oral seks esnasında dişlerini kullanan kız)
gömleğin düğmelerini çözüyorum.. *
bi yandan da boynundan öpüyorum hafif hafif.. *
altında yırtmaçlı bi etek var.
yırtmaç buraya kadar.. *
bi çektim, yırtmaçtan böyle çıktı bacak.
bi tuttum, bi sarıldım..
bütün tüyleri diken diken oldu.. ıyyyğğ bak!
memeler mi taşş!
e daha fazla soyamadım tabi.
zart diye verdim ağzına

(bkz: gemide)
ağzına veresim geliyor,
ağzındaki dişleri.

(bkz: ah muhsin ünlü)
hiç yapmamıştım ve yapmayı da düşünmezdim, ta ki dün geceye kadar.

gecenin 1'in de tam uykuya geçeceğim sırada bilirsiniz pompa diye tabir edilen kızlardan birisi "seni istiyorum" diye mesaj attı. hiç mi hiç aklımda yoktu ve sabah mesaim vardı, sabahın 7 sinde kalkacaktım. zaten bir önceki günden baya bi yorulmuştum ama şeytan işte "çağır gelsin" diyerek kandırdı yine beni. "iyi gel o zaman" diye attım ben de mesaj. çok geçmedi ki * geldi. ben hep yine rutin bir şekilde seksimizi yapıp, duş alıp tekrar yatmayı düşünüyordum. "bugün farklı bir şey yapacam" demesin mi ? tabi o an "acaba farklı dediği neyki, ne yapacak" diye düşünürken yapıştı dudaklarıma. sanırım 5 dakika öpüştük. soydu sonra üzerimdekileri. beni çok istiyormuş belliydi. sonra göğsümden aşağıya öpe öpe indi birden cinsel organımı ağzına aldı. "ne yapıyosun" dediğimde de sağ elini kaldırıp "dur karışma" dedi. hiç tatmadığım bir şeydi bu. insanı kendinden geçiriyor. bu 5 dakika da böyle devam etti. "artık yeter dur yoksa ağzına .oşalacam" diye haykırdım ve o "boşal" diye kafa salladı. kendimi daha fazla tutamadım ...

seks güzel de sonrasında "nolur beni bırakma" gibi gereksiz cümleler kurulmasa..
helal koçuma, beline kuvvet.
silahtır o. mermidir o ağza giren.
hemen kalbiniz sikişmesin.
Counter Strike 1.5 oynarken rakibini kafadan vurmak.
Eğer arzu edersen, ben ağzına vereyim,
Yeter ki sen kulundan lokum iste her zaman.

(bkz: sümbülzade vehbi efendi)
kurma kolu vasıtası ile gerçekleştirilen eylem. Hk serisi tüfeklerde kurma kolu çekilip yuvaya oturtulur sonra karizmatik bir hareketle vurularak bırakılır.
keske bana da yapilsa dedigim.

iki dakkada gelen 14 mesaj uzetine edit: ben sigaradan bahsetmistim agalar, yurumeyin bana.
ince ayar yapılması gereken durumda yapılması gereken durumdur.
Hanginiz verdiyse çıksın ortaya. Tadı damağında kalmış ablanın.
Bazı silahlarda çok estetik şekilde gerçekleşen eylem. Şöyle ki;

Mg3, bixi ve fn gibi ağır makineli tüfeklerde kurma kolundan tutup silahın kendi ağırlığından istifade ederek manipüle edilmesiyle kendiliğinden gerçekleşiyor.

Winchester pompalı tüfeklerde el kundağından tutup Silahı HIZLA aşağı ittirirseniz Sinematografik bir dolduruş yapmış olursunuz. Yerli malı antin kuntin markalarda yapılamıyor.

Bu olay tabancalarda ise yalnız browning'de oluyor Silahı yalnızca kabzasından tek elle tutup ani olarak ileri ittirirseniz Bahçıvan makasına benzer bir sesle Sürgü gidip geliyor ve Ağzına vermiş oluyorsunuz.
abdest alırken yapılan bir eylem. ağza 3 kere su verilir. açık ve net.
fotoğraf çektirirken yaptığı gibi ağzını büzerse daya iyi olur.