bugün

asik oldugun adamin agzina sicmasiyla aynidir... ve asla degismez biri gider oburu gelir yine sicar...
(bkz: stockholm sendromu).
(bkz: sıçan kovalanır)
erkeklerin aldatan kadına aşık olmalarındaki psikolojinin kadınlarda vucut bulmuş halidir.
ağzına sıçana gidip aşık olmaz bünye. aşık olduğu adam gün gelir ağzına sıçar. sen de kafanı duvarlara vurursun. ne bok yedim diye. oysa deveye diken insana sken yaranır diye güzeide bir atasözünün bulunduğu topraklarda yaşıyorsundur. adet böyledir günün birinde sıçacaktır.
(bkz: stockholm sendromu)
kızların bıkmadan usanmadan yerine getirdiği eylem. Bir insan değer verirse aşık olmayız ama ağzımıza sıçıyorsa aşık oluruz. Neden bende bilmiyorum bir kaç tahtamız eksik galiba.
onu seçerken muhtemelen iç sesi "benim ağzıma sıçacak biri lazım" diyordur. yoksa olmazdı böyle birşey.
Aşkın kanunudur derler, s.ken sevilirmiş.
en küçük bir kaçak dahi bırakmadan bok yemektir. seni el üstünde tutan kişiden uzaklaşıp it yerine bile koymayan kişiye yapışmak her şekliyle bok yemektir.
ağzına sıçtırmaktan hoşlanan kadın davranışıdır.
boku sevmek,bok yemek,bok bok bok iste.
ağzına sıçan kıza aşık olmak vardır bir de .ama bazen öyle birine aşık olursun ki o bokun tadı çilekli browni gibi gelir.
bir türlü anlam veremediğim olaydır. ağzına sıçan insanla neden birliktesin arkadaş mazoşist misin?
En tipik psikolojik savaş ürünüdür. ilişkilerin olmazsa olmazı heyecanı taze tutmak için dozajında polüm veya kapris gerekir. Bu savaşı yapamayan veya zayıf kalanın düştüğü durumdur.
evet mazoşistlikten. kızlarımızın çoğunda bulunan bir özellik olan mazoşistlik acı çekmekten zevk alma durumudur. acı çektiren erkeğe duyulan hayranlık sadece. kesinlikle aşk olduğunu düşünmüyorum.
ilişkinin artık sigara alışkanlığı noktasına geldiği talihsiz olaydır.
afiyet olsun demek düşer.
babaları da annelerine pek iyi davranmayan ama anneleri onları ölümüne idare eden kız çocuklarıdır genelde.
siz her durumda iyi davranın kadınlara.

sizi mutlu etmeyenlerden hızla kaçın-ın.
türk kızlarının genel tercihidir, düzgün karakterdeki insanlarla ilgilenmezler.
Belli ki bir kızın açtığı bir başlık ama ülkedeki gaylerin varlığını düşününce olmaya da bilir sonuç olarak ortada bir bok var kiminse derhal soksun onu yerine.
diye bir şey yoktur.
saplantıdır o.
hırs da denebilir.
büyüyünce geçiyor galiba o durum, sonrasında da bu tip adamlardan kaçıyorsunuz, geneli boş ve düşüncesiz olur. ve sizin artık buna tahammülünüz kalmaz, böyle insanlarla geçirdiğiniz vakte üzülürsünüz sadece. bu bir dönem yani, aklı başında insanlar için tabi.
(bkz: işemeli sıçmalı)
4s kuralının ne kadar etkili olduğunu kanıtlayan durumdur.