bugün

özellikle insanlar içinde gerçekleşen zorlu eylem. gözler yüzde yüz dolar ama yaşı toplayıp akıtmamak
için insanüstü bir çaba gösterirsiniz.
Beceremiyorum . Metrobüs , okul ya da başka bir yer fark etmiyor makyaj da yapmadığım için sorun olmuyor sadece insanlar garip bakıyor .
Hiçbir zaman ağlamamak için gözyaşlarınızı tutmanız gerekmeyen tek yer denizdir.

Ağlarsanız deniz kimseye söylemez, gözyaşlarınızı da saklar kalbinde.
(bkz: pezevenklerin elinden aldım)
sonuç: hıçkırarak ağlamak.
Üzüldüğün zaman değil de sinirlendiğin zaman olur genelde.
Ya başın çatlar, vücudun kastigin için ağrır yada daha ağır bir şekilde ağlarsın. Genellikle tutamadigimi hissettiğimde yanlız kalacak bir yere kaçarım yoksa millet ne oldu dedikçe çok çok daha fena oluyor.
Derin derin nefesler almak zoraki gülümsemeye çalışmak.
Bunu yapabilenleri tebrik ediyorum. Gözyaşınızı nasıl içerde tutabiliyorsunuz? Bir yöntemi olmalı. Kırptığımızda düşmemeli aniden.
Zor meziyet.
ağlamamak için ne zaman çok zor dursam; muhakkak birisi o aptal bakışlarımdan, dolmuş gözlerimden hareketle neyin var der ve ben ne yazık ki ağlarım. hem de asla ağlamamam gereken ortamda ağlarım. eve gidince de neden bu kadar salak durumuna düşüp, ağladığım için ağlarım. uzun süreli bir döngü olur bazen ağlamak. duygularınızı tutamazsınız ağlarsınız sonra mantığınızla ters düşer sinirden ağlarsınız.
Ağlamakla sonuçlanır.
Ben genelde o durumlarda Gülmeye başlıyorum, gülmekten gözümden yaş geldi diyorum sonra da.
görsel

Bazen sevdiklerin üzülmesin, endişelenmesinler diye yapmak zorunda kalırsın.
Zamanla öğreniyor insan...

- yok yahuuu ne ağlaması, gözüme kirpik kaçtı.
daha meşhur olan kullanımı şöyledir.
görsel
Bnm şu An olduğum durum . Bence ağlatan sebepleri ortadan kaldırın sonuç ne olursa olsun . Gerek yok onca üzüntü ye sabra çabaya kendini anlatmaya...