bugün

4 yanlış 1 doğruyu götürüyor...
Bir ara kaymakam olma hayali sikenlerle doluydu. Şimdi hepsi diplomalı işsiz.
ta ebesinin nikahına sınava gönderen fakültedir. o adresleri laf olsun diye yazdık sanki.
Dönem sonu sınavlarının cevap anahtarını yayınlamıştır.
3.65 ortalamayla mezun olduğum okul.
Tek bir dersi 50 ortalamanın altında 48 ortalamayla geçtim o da ingilizce 1. Geçmek için çalışacaksın usta. Çalışacaksın.
Dönemsonu sınavlarında belli derslerde açık uçlu soruların sorulacağı fakülte.
ülkemizde Her 2 ögrenciden 1'inin tercih ettiğidir. bunda en önemli etken Mezuniyette örgün öğretimi bitiren öğrencilerin aldığı diplomalardan bir farkı olmamasından dolayıdır.

http://www.memurlar.net/haber/645472/
diplomasinin sekilmen örgün ögretimden farki yoktur. fakat icerik ve prestij olarak sikintilidir. ozel sektor rekabetinde aradaki acigi kapatip fark yaratmak icin yuksek yapilmasi tavsiye edilir. malum icra edilen meslek ve son mezuniyet iliskisi.
Kayıt yenileme ücretlerinde artış olan fakültedir.

Bir dönem \ 7 ders için alınan 205 tl 260.50 tl olmuş.
kitaba gerek yok, çıkmış soru vaksan geçersin.

mezun oluyorum bu sene bu şekilde.
Taktik maktik yok bam bam bam!

Cuma akşamı ya da cumartesi sabahı çıkmış sorulara bakın. Geçecek not için başka ekstra bir gayret harcamaniza lüzum yok.
Yarınki sınavlarla mezun olacağım (inşallah) fakültedir.

Edit: mezun olmuşum. Alırım bi h.o.
Anadolu universitesinin acikogretimini okuyorum. Size tavsiyem eger ki sinavlara kopek gibi calismayacaksaniz sakın ha girmeyin. 20 soruda 4 yanlis 1 dogru kurali koymuslar. Amaclari insanlarin daha cok sinifta kalip daha cok para kazanmak. Aöf sitesi de zaten verdiklerini sorularin cevaplari dogru bile degil. Onun icin yok ben 1 sene bosta kalacagima bir yandan okuyayim hemde uniye hazirlanirim ya da 2 uni birden okurum diyorsaniz nah yaparsiniz bosu bosuna para vermis olursunuz benden demesi.
bir üniversite okunurken aynı anda aöften bölüm okunuyor mu bilgisi olan mesaj atabilir mi ? birde okurken devamsızlık felan onlarla alakali bir kac sorum varda
(bkz: ikinci üniversite)
Para kazanmak için değil, yök kararıyla 4 yanlış = 1 doğru meselesi gelmiştir.
Bu düzenleme para kazandırmaz, bilakis para kaybettirir.
Dün akşam sonuçlar açıklandı.

4. sınıfa geçtim.

Bu sene de Üniversite sınavlarına girdim. allah'ın izniyle bir fen lys'si kaldı.

hazırım. iki Üniversiteyi yan yana okuyacak olmak zor olsa da güzel.

bekle beni iTÜ.
milletin askerlikten kaçmak için bir boyna okuduğu fakülte.
Sanılanın aksine, ciddi çalışma performansı ve disiplin gerektiren fakültedir.
Yardım alacak akademisyenler olmadan, salt kendi çabalarıyla çalışıp, sınıf geçen hatta mezun olan insanları kutluyorum.
Her isteyenin, rahatlıkla girdiği ama aynı rahatlıkla mezun olabildiği bir fakülte değildir.
Mantar gibi türemiş, yetersiz ve gülünç birçok apartman üniversitesinden daha kaliteli olduğu, su götürmez gerçektir.
Mezun diyeceksiniz..

Bunun bi halta yarayacağını sanmıyorum ama bunu da geçtim*
Allam zaferlerle dolu bir gün.
görsel
kayıt yenileme başlamış.

6 ekim 2017 saat 17.00'de süre bitiyor.

bu sene tarih 4. sınıfım. fazla ders almayacağım zira itü jeoloji müh. ile aynı anda okumak zor olacak zaten. fazla ders alamam.

yeni dönem hayırlı olsun.
Ben de açıktan sosyolojiye bu sene kayıt yaptırmayı düşünüyorum,oturduğum yerden bi de sosyoloji diplomam olur.
Harçlara zam gelmiş galiba.
Tarih, Türk dili ve sosyoloji g8b8 bölümlere bitirme tezi gelmiş.

Örgündeki safhalara benzetmek için diyorlar.

Son sınıfım bakalım nasıl bir tez yazmam istenecek?
Bitirme tezlerinin de geçmiş dönemlerin bitmiş hazır tezlerinden istenmesi umulan fakülte.