bugün

genellikle eski soruları çalışın geçersiniz denilen sınavlarmış.

öğrenmek istediğim bir konu var:

açıköğretimden herhangi bir bölüme atıyorum edirne de kayıt yaptırıp sınavlarına atıyorum erzurum da girebiliyor muyuz? yoksa kayıt yaptırdığımız şehirde mi girmek zorundayız? bilgi sahibi yazarlarımız aydınlatabilirlerse eğer müteşekkir oluruz.
sınavlara nerede girmek istediğini kayıt işlemi sırasında işaretliyosun. yani kafana göre istediğin yerde girmiyorsun. ayrıca geçmiş sınavlardaki soruların çıkıtğı bir gerçektir. ayrıca şöyle de bir şey var. her şık aynı sayıda dağıtılmıştır. yani 6 a,6 b,6 c, 6 d, 6 e şıkkı vardır.
bütünlemeleri kalkmış.

bugun saat 2 de ikinci yarisina girecegimiz sinav. vizelere gore biraz daha iyi sormuslar.
Bugün saat 14:00'te 3.yarısına gireceğim sınav. Alttan dersim olduğu için üç kez giriyorum, evet. Tam bir yusuf yusuf halindeyim. Mezun olmama ramak kala her hangi bir sorun çıksın istemiyorum, korkuyorum.
Gitmeyeceğim sınavlardır. Uyucam mk. Verdiğim harca acımıyor değilim ama parasıyla uyucam. Hah bak tamda şimdi uyucam alarmı kurucam gitmicem. Nasıl güzel bir hazdır o. Sikerim saat 9.30 a sınav koyan zihniyeti.
bugün sınava kimlik diye evlilik cüzdanıyla girmeye çalışan birini gördü bu gözler.

sizin orada ne diyorlar? görmemişin kocası olmuş...*

her seferinde çok ilginç şeylerle karşılaşıyorum.
Önümüzdeki yıl hayirlisiyla ilk defa gireceğim sinavlar olacaktır. Yavaştan hazirlanmaya başlasam iyi olur.
güncel Önemli Başlıklar