bugün

Ismini vermek istemedigim bir kadin yazar var. gecenlerde beni acik oyladi. Hemen mesaj atip evlenme teklif ettim. Evliyiz,entryi yaninda giriyorum. Hatta baba oluyorum.
ben hiç atmadım, bu yazdığım artık kaç yılsa- yıllarda kaç kere kadınlar tarafından açık oylandığımi da hatırlamıyorum.
Hayır tabikide burdan bari mesajı kesin.
Beyinsiz bir Abaza iseniz ve açık oy denen kavramın altında bile mânâ arayacak kadar yokluktaysanız neden olmasın. Durum bu kadar vahimse sözlük serverını bile delebilirsiniz.
(bkz: kesinlikle)

arkadaşlar hep söylerim; konuşarak ve yalaşarak çözülmeyecek hiçbir sorun yoktur.

iletişimden korkmayın! yeter ki,

hürmet ve muhabbet tahtında olsun.
her zaman olması gereken rutin.
benim şablonum bile hazır.
-o güzel açık oyunuz için teşekkürler küçük hanım. gülücük, mülücük emoji.

her zaman tutturamıyorum tabiki,

-ne hanımı lann.
-abi kardeşim yazmış, uyardım.
Ozel mesaj alimi kapali olunca insan bir tesekkur dahi edemiyor.
(bkz: öyle derlerse de meçhuldür)
Anında atılmalı anında. Sonuçta açık oyladıysa sana yürüyor demektir yoksa ne entryni beğenicek senin.. öyle değil mi?
yapılırsa büyük salaklıktır. kızlar manipülasyon yeteneğiyle her yıl yüzlerce erkeği avalarlar. erkeklerin posasını çıkarıp sömürecek bir şey bırakmadıklarında ise kanatlanıp uçarlar. aptal erkekler de armut gibi ortada kalırlar. ahahaha.
tabi lan manyak mısın? hemen atacaksın mesajı. akşamında buluşuyosun 1 hafta içinde evleniyosunuz. bu benim 18. evliliğim.
başka bir seçenek göremiyorum.

geçenlerde başımdan geçen bir konusmayı yazayım;

bbmm: merhabalar görüyorumki uzun zamandır şahsımın ot bok püsür entrylerini açık oyluyorsunuz sebeb-i oylamanız nedir acaba etkilendiniz mi ?

kız : istatistik kasıyorum elleşme.

asişkldasdasd.
çok afedersiniz ama açık oylama nedir ben direkt gülücük ya da üzgün surat A basıyorum onu nasıl şey yapıyoruz? zan altında kalmak istemiyorum *
hayır. sen niye atıyosun o atsın.
arkadaşlar çapkınlık tecrübem yok. hayatıma giren ilk kadınla evlendim. asla pişman etmedi sağ olsun.

ama hayat tecrübem var. 62 yaşında olmam hasebiyle, yaşamasam da gördüklerim, işittiklerim var. kendimde bu tavsiyede bulunma hakkını görüyorum o yüzden ve diyorum ki;

atılmalı. zira konuşarak ve yalaşarak çözülmeyecek hiçbir problem yoktur.
Üstüne evini yap lütfen. Arabayı da unutma.
Mesaj atılmalı ama resim atılmamalı. Hemen donuzluyor.*
Bence kaçırılmalidir.
Kusura bakmayın Ben Bir sert seviyorum da.
Kız çoktan gelinlik bakmaya başlamıştır. Nikah günü için mesaj atman lazım elbette.
Yapmadığım eylem türü , karşılıklı favlaşmak ve açık oylamak çok daha heyecanlı.
Duygularımızı köreltmeyelim . Hem hayalimdeki kızla boy ölçüşemez , hayallerimi öldürtmem.
AÇIK OY EN MEDENi FLÖRT YÖNTEMiDiR. KESiNLiKLE ATILMALI BENDE SENi BEBEĞiM DENiLMELi.
(bkz: Açık oylamak sekstir)
atılmamalı, türbanlı olarak oylasaydı belki düşünülebilirdi o zaman.
Hayır, donuzlanmalıdır. Gerçek bir sözlük aşkı gizli oyladığı halde kendini hissettirmeyi başaranla mümkün olur.

Hadi hoşça kalın.
Deneyin bakayım bi.