bugün

"sözlük seks mi? açık oylayan adam, masumca bir entryyi beğenmiş olamaz mı yeeaa" diye dolaşan meriçlere kanılmasına izin vermemek adına ortaya konan gerçek.

elimizde rakamlar var hanımlar beyler. 72 farklı kadını açık oylayan bir yazarımız, tüm o koca kafasına, büzzüük dudağına, kaypak ruhuna rağmen 2 hanımla cinsel münasebete girmiştir. sayılar konuşuyor arkadaşlar, gevezelik yapmıyoruz.

benim için açık oylamak ve sözlük sekstir. bu iddiamın altına imzasını atacak birçok yürekli arkadaşım da var. bi bok yiyoruz utanmaca, sıkılmaca olmasın. eyleminizin arkasında durun!

bakın reyiz yardırıyor yine, ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu şu günlerde meriçliğin alemi yok, sikerim!
görüyor ve arttırıyorum sözlük genelevdir.
şimdi açık oyladım eşek değilsin bi kere verirsin artık.
Görüyor ve arttırıyorum zall peze..
Neyse.
kadınlar da pekala erkek arıyor olabilir diye garipsemediğim durum.

velhasıl bulacaksan da böyle bulacaksın, adamın ne yazdığı ne düşündüğü belli. sokaktan çevirecek halleri yok ya.
ha bize sorarsan nerde bulsak yürüyoruz kimse inkar edemez.

bence de biz bizeyiz şurda bi halt yiyosanız arkasında durun. ben duruyorum mesela.
haklı iddiadır.

"entrylerini çok beğeniyorum, ufkumu genişletiyor" nedir lan!! bunca yıldır sözlükte sevişirim, böyle yavşaklık görmedim.
bir yazar sevişmek istemiyosa neden açık oylar ki? mantığı ne bunun? beğenen, normal olarak oylar, artıya basar geçer. açık seçik, nick belli ederek oylama yapmak, mesaj kaygısı içerir.

neyse, sevişmek isteyen eqlesin.

edit: açık oylayanlardan ikisi erkek. teşekkür ederim beyler ve allah belanızı versin.
Sadece bir kişi için seks onun dışındakiler için beğeniden öteye geçmeyecek.
(bkz: mal beyanı)
yadsınamaz gerçek.

arkadaşlar olayın ne boyutlara geldiğini çarpıcı bir örnekle dile getireyim. bakın, burada açık oyladığım 3 erkek arkadaşımla -ben tabi nick verip kimseyi rencide etmek istemem- sırf açık oyladığımdan mütevellit sevişmek zorunda kaldım. kadın yazarlarımızı saymıyorum bile. iş buralara gelmiş durumda. açık oylamak sekstir arkadaşlar, bu budur. kimse kusura bakmasın!
aynen. katılıyorum, açık oylamak zinadır.
Aynen katılmıyorum.

Yavaş gelin. Oh biraz da şuralarıma açık oyla mı diyorsunuz nasıl oluyor o iş?
"Açık saçık oylama" butonuyla şüpheleri ortadan kaldıracak durum.
bu nasıl yokluktur arkadaş. artıdan medet ummak.
görsel
(bkz: açık oylayan vurduruyor mudur)
özellikle sözlükten başka bir ortamda kızlarla etkileşimde bulunamayan abazanlar için aman tanrım yeni bir aşk mı doğuyor tripleri yarattığından son derece seks bir olaydır.
iki deli bir araya gelmemeliydik.
Açık açık oylar vermemeliydik.
(bkz: zall pezevenktir)
bugünde bayağı bir seks eyledik hee diye gebeş gibi göbeğimi kaşıyarak pis pis gülmeme sebep olan doğa olayıdır. len ben açık oylayıp seks teklifi yapıyorsam sabahtan beri bayağı bir talip çıkmış bana da demek ki. az biraz uzaklaşayım sözlükten postu deldirmeden..
ya yanlış tespit ya da ben iktidarsızım.
Odaya girdigimde acik oy butonunu sivazliyordu.
Seks değil seks teklifi olacak o.
Yobaz beyanı.
o seks diildir de bunu iddia etmek, beyinsizliktir.
görsel
güncel Önemli Başlıklar