bugün

' bak artını veriyorum ama artıyı veren benim yani bil bunu belki sen de beni görürsün hanyy ' şeklinde artı kasma veya karşı cinse yavşamadır, fikrimce.

daha farklı amaçlar için kullanıldığı da olabilir tabii.
çay içelim mi demek isteyen gaydır. bilemedin her şeyi göze almış başı açık zengin avcısı bayan da olabilir.
benimdir.

buraya da ironi dolu bir kapak bırakmışımdır. (bkz: entryi açık oylayan yazarın esas amacı)

itiraf ediyorum, 2 gün öncesine kadar açık oylamayı bilmiyordum. "entry sonundaki ok ne işe yarıyor" diye kendime sorduğum zamanlar olmuştu ama hep "siktir et" deyip geçmiştim. bazen bildirim geliyor du "xxx entry ni beğendi" diye bende acaba mobilde beğenincemi böyle bildirim geliyor felan diye türlü türlü fanteziler kuruyordum. zall sözlüğün çok şeffaf panpa anlamadığımız hiçbir şey yok!

anladım ki buradan oylandığında karşı tarafa bildirim gidiyor, yorumunu beğendiğim kişi benim onu beğendiğimi bilmeyecekse ne anlamı var oylamanın diye düşündüm.
Entry sonundaki ok nerdedir göremediğim, nasıl acık oylama yapıldıgını tespit edemediğim ve dolayısıyla acık oylama yapamadığım için beni kapsamayan yazar çeşididir.
diğer yazarlara da örnek olacak yazardır.

açık oylayın bir dost daha kazanın! sloganımız budur.
eski tasarım kullanıyorsa açık oylama yapamayacak olan yazardır.

yeni tespit ettim.
açık oylayın bir dost daha kazanın!
kendi yazdığımı çok beğendim tam "ok" a bastım "olmadi guzel kardesim." dedi.*
mobilde de olmasını istiyoruz.
sanki biraz azıcık kaldırım olayını hatırlatan amaçtır.
Senden hoşlanıyorum, bir yemeğe çıkmak isterim, eğer bir mani olmazsa da anayınan babayının ellerini öpmeye geleceğim demektir.

Ne olacak, "bil istedim"dir.
Sevişmek istiyordur. Bunu açıkça belirtir. Başka ne amacı olacak olum manyak mısın.
Açık oy vermeyi bile bilmeyen bi çare yazara yapılan kuru kuru iftiradir.

Kendine gel kız.
Gece 4 te 4 acık beğeni ile benim de merakıma mucip olan konudur.
sevişek mi mesajı veriyor olabilir.
(bkz: sikmeseler bari)

akıllara bunu getirir.
yazdığını çok beğendim ve bende senin gibi düşünüyorum. orjinal bir paylaşım tebrik ederim anlamını taşır.
size yürüyordur, başka açıklaması yok bunun.
erkek, top, nonoş, karı, kız, dul ayırt etmeksizin yaptığım eylemdir. amacım; "yazdığına güldüm, içimden geldiği için oyluyorum" dur.

niyetinizi sikeyim başka bişey demiyorum.
valla ben hemen msj atip opucuk istiyorum.
vurrdurr.. kaçtı.

bu seferlik geleneği bozuyorum.
Size oral seks yapmak istiyordur.
yazıyor galiba. evet.
(bkz: açık oylama yapan erkek yazar size yürüyordur)

(bkz: açık oylama yapan kız yazar size emekliyordur)

beğendiğimi belli etmek için başka bi amacım varsa çüküme kızgın yağ döksünler.
aynı dertten muzdarip olmanın getirdiği yakınlıkla yapılıyor sanırım bu.
ben şu ana kadar hiç açık oylama yapmadım. hoşuma gitmiyordu açık oylama ve beni açık oylayanlara anlam veremiyordum.
ama aynı dertten muzdarip olanları görmek rahatlatıyor insanı. bu maksatla açık oylayanlara teşekkürler.

bunun haricinde seri açık oylamak çok kötü. hani, bak artı veriyorum kıymetimi bil, der gibi.
üstelik entryi okumadan gelişine yapılıyor bu. hep söylüyorum, entry okunmadıktan sonra artı-eksi önemsiz.
hatta düşüncelerine ters düştüğü için basıyorsa adam eksiyi, bu daha kıymetli, en azından okunuyor entry.