bugün

Her sabah kalktığımda tuvalete gider sonrada yatağıma geri döner o yatakta mutlaka bi sigara içerim.işe geç kalsam bile o sigarayı içmeden hazırlanmam.
Leşşş gibi bir olay.
aç karnı doyuran olay.
sabah kalkınca yapılıyorsa dünyanın en güzel eylemidir. üff be.
baş dönmesi yapıyo bende o yüzden sadece tok karnına tercih ediyorum sigarayı.
Nikotin bağımlılığını daha kuvvetli bir hale getirir.
mideye saygısı olmayan bir hareket.
Baş döndüren eylem.Birazdan yapacağım .
her sabah bir adet redbull ile gerçekleştirdiğim eylem olmasına rağmen eğer fırsatınız var ise 1 tane bisküvi dahi olsa yedikten sonra sigara içilmesini tavsiye ederim. (bkz: sigara altı)

bazı hassas bünyelerde mide ağrısı , mide bulanması şeklinde etkileri görülebilir. eğer çok zayıfsanız baş dönmesi , göz kararması ve bayılma ile sonuçlanabilir.
Sağlıksızdır. Hiç değilse; alışkanlık haline getirilmemelidir, sağlıklı yaşam için.
aç karnına bari içme şu zıkkımı derim evet.
Aç karnına nargile içmek kadar etkili değildir.
yanıtı "iyi bok yemek" tir.
Boktan Bi şey olduğunu bildiğimiz halde kendimize hakim olamayıp yediğimiz boktur.

Yemeyin.
Arada yaptığım kötü alışkanlık.
Ben yaptım s iz yapmayın . Tüm iştahınız alt üst oluyor.
Birde etrafınıza kötü koku saçıyor.
Üniversitedeyken her gün ev arkadaşımla uyanır uyanmaz buzdolabından koca bardak kolayla birlikte yaptığımız eylem. Kırmızı paket winston vs kırmızı paket chesterfield. Ey gidi ne güzel günlerdi be.
insanın iştahını sken eylem.
Her sabah olmasa da 1-2 gün arayla yapıyorum, hafif mide bulantısı ve baş dönmesi yaratsa da tatmin ediyor beni.
her hafta içi evden servise yürürken gerçekleştirdiğim eylem. cumartesi pazar tatil günü olduğu için gerçekleştirmiyorum.