bugün

Birazdan yapacağım eylemdir.
geceden kalmaysan normal olan durumsal.
Boğazları mahveden atraksiyon. içmez olaydım.
Sabahları Kent Switch ile boğazları çok da mahvetmeyebilirsiniz. Zararın azı diyelim
müthiş bir şey. özellikle sabah kalkar kalkmaz içilen ilk sigara. dünyalar benim oluyor aq.
En sevdiğim.

Kendime garezim var tez zamanda ölürüm inş.
harika bişey ya.
Peş peşe 2 daldan sonra başımın döndüğü, kendim den geçtiğim olaydır.
kendini sabote etmektir.
Mide bulantısı, baş dönmesi yapabilir.
gençtik, toyduk yaptık ama siz yapmayın.
Bı sabah yakmıycam diyip yine yaptığım ritüeldir.
Akabinde hoş bir baş dönmesi ile karşılaştırılan durum.
iyi iyi oruç tutmayan fırıldaklar erkenden ölecek bizim de kafamız rahat etsin biraz ne lan bu lüzumsuzlardan çektiğimiz.
insanoğlunun kendine yaptığı en büyük eziyet.
Sigara içmenin en keyifsiz halidir. Hatta açken sigara içmek tokken içmekten daha zararlıdır.
sigarayı bırakırımda sabah aç karnına içtiğim ilk sigarayı zor bırakırım beni kendime getiriyor.
depresyona girdiğimde aç karna içki içip sigara ile taçlandırdığım olmuştur. ha normalde sikseler aç karna sigara içmem.
üniversite yıllarımda yediğim halt. kendisi de tiryaki olan dayım bu alışkanlığın "iktidarsızlık" nedeni olduğunu söyleyince anında bırakmıştım. : )))
Sabah kalkıp sigara yakıp beyne error verdirme eylemidir. Ayrıca ağızdaki kokunun giderilmesi için kahvaltıyı sevdiren sigara içme biçimidir.
Aptal arkadaşlarım sürekli yaptığıdır. Sigara diye ölecek şerefsizler. Gözüde doymaz piçlerin 100 paket sigara alsan bu yetmez iki paket daha alak derler.
(bkz: Ayranı yok içmeye atınan gider sıçmaya)
Sigarayı bırakma ihtimali düşük olan insandır.
tok karna sigara içmekten neredeyse hiç farkı yoktur.
Böyle miden ekşir, iğrenç bir şey olur. Sigarayı bırakasın gelir. Sonra yemek yersin, yemek üstüne yakarsın. içinden dersin; ben asla sigarayı bırakamam.
Öyle kötü bir şeydir ki “sigara altlığı” diye bir kavram yaratmıştır. Sigara yakmadan önce sırf boş mideye içmemek için öylesine ağza atılan besin maddesine sigara altlığı denir.