bugün

güzel yazan yazardır.*
(bkz: enteresan)
yazarlıktan çok dedektiflikle uğraşan yazar. aferim şampiyon.
atatürk düşmanı bir komünist.
ergenus komünikus sendromu yaşayan bir genç. 20'lerine geldiğinde gerçekleri görmeye başlar bu kardeşimiz. ellemeyin şimdilik abilerinden atatürk hakkında duyduklarını tekrar ediyor.
klas yazardır.
ekşici piç diye tanımlanan yazarlardan..
(#10065889) adam nirvanaya ulaşmış. helal olsun..
edebiyat dersinden yeni çıkmış anlaşılan. bir şeyler öğrendim bari sözlükle paylaşayım derdinde.

yazadursun
daima üstündeyim. ehe.
çaylak olmuş. bana iletmemi istediği bir mesaj var buraya kopyalayayım.

--azul--
formata uygun olduğuna emin olduğum bir entrym forum tarzı entry bahanesiyle silindikten sonra, moderasyon başlığına bunun gerizekalıca bir hareket olduğunu yazdım ve öğrenemedim bir süreliğine çaylak oldum.

sözlükteki entrylerin 3/4'ünün formata aykırı olduğu düşünülünce garip geliyor tabi. neyse geleceğim konu şudur, artık formatla değil kişisel insiyatifle yönetilen bu platformda entrylerimle yer almak istemiyorum. uludağ sözlük yönetimine ricam, hesabımı entrylerimle beraber silmeleridir.

son olarak; özellikle siyasi konularda tartıştığım, kalbini kırdığım tüm arkadaşlardan bana haklarını helal etmelerini istiyorum, çoğu kişiyle atıştık ama hiçbirisine nefret duymadım. neyse, eyyorlamam bu kadar. kalın sağlıcakla.
--azul--
güle güle kanka dedigim pek akıllı bi yazardı.
Gitmesine uzuldugum kaliteli yazarlardan.

Simdi ulu dusunsun.
ispanyol tınılarıyla kaplı çok hoş bir jesse cook parçası.