bugün

formatı öğrenmesi gereken yeni yazarımsı. 10 defa adını soyadını yazanı yazar yapıyorlar. hoş gelmedin süt oğlan.
formatı bilmediğim doğru sözlük kullanmaya yeni başladım adıma başlık açılmasına bir haylı şaşırdım doğrusu eleştirilere açığım hoşbulduk diyelim.
bide biz hoşgeldin diyelim.
hoşgeldin kardeş.
hoşbulduk s3 minili yazar yerine kıbrıs aşığı yazar da diyebilirsiniz *
(#24008830) fakir lan bu.
(#24009100) fakir değildir, işte kanıtı!
Fakir olup olmadığı tartışılan yazar tanesi.
#24072595 küfür etmeden önce iki kez düşünülmesi gereklidir ve arkadaş vermiş olduğum mesajı almış belli oluyor hatasını özürle aynı şekilde kapattığı için teşekkürler hatasını üstelemedi bu da bir erdem olaya gelirsek dediklerimin arkasında duruyorum videoyu izlemedim ben sadece başlık hakkında yorum yaptım.
(#26476193)
(#26563896)

liseli kardeşimizdir. çok şükür 6 gün kaldı.
(bkz: yazarların besledikleri hayvanlar/#26476193) bence süper yazıyor. sözlüğü aranan kanı bu yazar.

not: kansızlık var bende olm ab rh+'se gelsin iki ünite versin.

not2: umarım aseksüeldir.
sohbeti güzel bir yazar.
fenerbahçe taraftarı değilim, hatta büyüklerden hiç birini tutmam.
kim alay edilebilecek pozisyondaysa, ona güler geçerim lakin şu entrysiyle saygımı kazanmıştır.
(#27892136)
doğum günü olan yazar,kutlu olsun.
kaliteli bir yazar. ulu'ya 4-5 gömlek üstün.
Suradan en garip nedenle ve şekilde tanistigim arkadaşım. Zamanla sohbetimiz karşılıklı terapilere dönüşmeye başladı farkındaysan. Iyi bir dinleyici ve temiz bir insan.
muhtemelen dugununde gobek atacağım yazar.
Güzel kalpli güzel insan.
Burjuva beyefendinin bugun Doğum günü. Paşa dedesi kizmasa parti yapardi belkim sarayda. Son iki dakika kaldı ama kutlu olsun o zaman.