bugün

yangınlarda azerbaycan 500 kişilik ekip gönderdi. kazakistan manavgat'a kardeşlik ormanı kurmak için fidan hazırlıyor. ayrıca ülkemizde okuyan kazak, özbek, türkmen öğrenciler yangın alanlarında millete su dağıtıyorlar. özbekistan da ağaçlandırma çalışmaları yapacağını bildirip destek mesajı yayınladı. bu ülkelerin vatandaşları da yangınların olduğu alanlarda millete, kendi milletine destek oluyor.

sizin ümmet kardeşleriniz nerede lan? o avradını soyunu ırkını siktiğimin arap bedevileri nerede ulan? katar katar diye ölüyordunuz. siktiğimin katar'ı hangi delikte? suudi arabistanlı çöl fareleri nerede? farslar, pakistanlılar, afganlar da piyasada yok!

önümüze gelen müslüman çöl devesine kardeş dedik, sikilmedik bir kulağımızın arkası kaldı. uyanın artık!

azerbaycan askeri erzak taşıyor.

görsel

özbekistan'ın mesajı

görsel

millete su taşıyan kazak türkleri

görsel
''anadolu'ya ateş düşse, buhara'nın ciğeri yanar, semerkand'ın içi sızlar..''
sözün güzelliğine bak.

riyad, dubai, doha'da nasıl acaba havalar..
yemen'de, suriye'de, filistin'de türk askerlerinin derisini yüzen orospu çocuklarından kardeşlik bekleyen hükümet görsün bunları.

türk'ün türk'ten başka dostu yoktur.
azerbaycan bir de yangın söndürme uçağını gönderdi.

(bkz: türkiye ye yangın söndürme uçağı gönderen ülkeler)
çekik gözlerinden öptüğüm kazak türkü soydaşlarımız dün marmaris'te içme suyu ve ayran taşıyorlardı. yüzleri gözleri is içinde kalmıştı. insanın kendi canı kanı gibisi var mı? kim senin derdine soydaşın kadar yanar ki?
Başlığı eksileyen dalyarak ümmetçiler mesaj atsın bir şey soracağım. Kansız, ciğersiz Arap ümmet kardeşlerinizin attığı kazıktan bıkmadınız mı? Yoksa zevk mi alıyorsunuz?

Atatürk'ün bu ülkeyi kurduğu Türkçülük temelinin ne kadar sağlam ve doğru olduğunu görüyoruz.
bu ülkede götünü yayıp oturan suriyeliler ve afganlara yağmurlu havada su verenin de anasını... hepsi aynı bok hepsi!

türk milletinin kendi soyundan başka kimsesi yok.
bundan sonra "din kardeşi" diyeni yatırıp sikeceksin. yeter artık! millet dostunu düşmanını çok iyi biliyor. biz türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının türk dünyasından başka dostu, kardeşi yok!

arap, afgan, paki bilmem ne boksa bundan sonra bunun hakkında tek kelime bile duymak istemiyorum! bana kendi soydaşlarım yeter!
Türk'ün kardeşi türk'tür! Gerisi yüktür..
An itibariyle Azerbaycan askerleri Manavgat'ta yangın söndürme çalışmalarına devam ediyorlar.

Karabağ'da rusların, ermenilerin deviremediği aslanlarımızı alevler mi devirecek? Dualarımız daima onlarla.

görsel
Bu arada Azerbaycanlı askerlerimiz yangın söndürmeye devam ederken karabağ-zengezur arasında çatışmalar devam ediyor. Orospu çocuğu ermeniler rahat durmuyor. Onların da Allah bin türlü belasını versin. Türk milletinin başının belası piçler!
Soydaşlık güzel şey. Ama önemli olan insanlık bence. 2017 de Yunanistan da büyük bir yangın olmuştu. Gebersinler diyen MHP li çoktu. Bakın bütün dünya yardım ediyor Türkiye ye çünkü ormanlar insanların.
Çorlu tren faciasında "gebersin aşağılık Türkler" diyen Yunan kardeşlerinizdi. Önemli olan insanlık falan değildir. Kimse maval okumasın. Formalite icabı yardım teklif etmek ayrıdır, yardım etmek ayrıdır.
Bütün dünya yardım falan etmiyor. Gönüllü uçak gönderen Ukrayna ve azerbaycan var. Sahada Özbek, Türkmen, Kazak soydaşlarımız yangın söndürme faaliyetlerine katılıyorlar. Burada Yunan seviciliği yapmaya gerek yok. Kimse senin Türk olduğunu unutmuyor. insanlık edebiyatını da kimse yemiyor.
Şu insanlık zırvaları adı altında Yunan, ermeni, Arap götü yalayanlardan tiksindiğim kadar çok az şeyden tiksiniyorum. Lafı evirip çevirmeden bu milletlere uşaklık ettiğinizi söyleyip rahatlayın. Yunanlar o kadar Türk milletini seviyorduysa soykırım yapmasaydı! Atatürk'ün memleketi olan Batı Trakya'da Türkler bugün baskı ve zulüm altında.

insanlıkmış! Siktirin gidin insanlığı Türk düşmanlarına anlatın! Türk milleti artık bu iğrenç yalanlarınızı yutmuyor!
Kore Savaşı'nda onları desteklediğimizi unutmayan güney Kore de yardım gönderdi. Ayrıca koreliler turan kavimlerinden biridir.
Arap yarrağı sevenler onlayn mı.