bugün

kızma, paylama, şikayeti dile getirme, hoşnutsuz olduğunu iletme, uyarma.
(bkz: azar azar)
azmak fiilinin geniş zaman 3. tekil kişi çekimi.
arapça, mart.
hisse, pay ( bulmaca eş anlamlısı).
Adına yakışır bir program.

Millet almış eline bekliyor. Vay anasını.
https://www.youtube.com/watch?v=x5ABu2yYckg

güzel bir uygulamaya benziyor bi ara deniyecegim.
suriyelilerin dolustuğu chat programı.
Genelde ya arap ya suriyeliler ya da abaza bazı Türk arkadaşların bulunduğu platform. Boş insan işi.
Bazı konularda cahil olmanın cidden güzel olduğunu gösteren program.

Tahmini 1-2 saat evvele kadar böyle bir silkindirik programın olduğunu bilmiyordum, yavşak bir arkadaş gösterdi az buçuk baktım ve yaşamdan soğudum. Sanırım telefonu çöpe atmalıyım*
isminin hakkını veren uygulama. Omegle alternatifi kamp çadırı uygulaması.

Reklamlarda bulunan kızlar yerine çıkartıp sallayanların bulunduğu uygulama.
bi banamı kıllı dayılar çıkıyor.
bir keresinde diyarbakır'dan çok muhabbetşinas bir abiyle tanıştığım programdır.

adam türkü söylemişti gecenin bir vakti, bizim içtiğimizi görünce de eşlik etmek için kendine de rakı doldurmuştu.

sene geçen sene.
bir umut kız düşürürüm hayalleriyle indirdim. habire at hırsızı tipler ve suriyeliler geldiği için karşıma sildim ve birçok şeyi de paralı. değmez indirmeye.
reklamına aldırıp indirmeyin sakın amk! ben o gaflete düşüp indirdim. 31 çeken mi dersin, şaklabanlık yapan mı dersin, suriyeli mi dersin hepsi doluşmuş amk. bir iki tane kız geliyor anlarda dana gibi, yağlı, kezbanlar. güzel kızların işi olmaz orada.
seneler evvel ilk çıktığı zamanlarda indirdiğimde böyle bir manzarayla karşılaştığım sikimsonik uygulama. gerçekten resimlere aldanmayın.

görsel

herif teröriste benziyor. ya da dağda eşek sikerken mola verip uygulamaya girdi.
Adı gibi insanı azdıran reklama sahip uygulama

görsel
reklamlarına bakıp da indirmeniz gereken ilk uygulamalardan biridir. ekranda karşınıza çıkan kıllı erkek göğüslerinden başınızı alamıyorsunuz. abazalar umduğunu değil bulduğunu yer genelde.
Sikicem azarinizi da sizi de artık diye her gün kufrettiren uygulama. Her yerde karşıma çıkan reklamları hakkATEN yıldırdı..
Kullanan da, reklamını alan da siktirsin gitsin.
Reklamına sürttüğümün uygulaması bıktım ulan her yerde karşıma çıkmandan!
her yerde çıkan, tüm reklamları birbirinden rezalet olan uygulama.
isim babası faruk k. olan bir adet uygulama.
azar kullanan her iki erkekten biri uzman çavuş olan uygulama.
durup dururken (hiçbir uygulama indirmediğim halde) kilit ekranimi açtığmda play storeda açılan uygulama. huawei reklam anlaşması falan mı yaptı?
(bkz: azar azar kader bize ne yazar)