bugün

evlenmek için ciddi düşüneceği kızın daha önceden az hırpalanmış olmasına dikkat ederek yola çıkan az uyanık ve ne yapsın işte zavallı denilebilecek erkektir.

ne yapsın işte adam öyle ya yani arkadaşlar, biliyor ki bu devirde yok kadar azalan temiz kızların olmayışını o da ne yapıyor bari diyor az kullanılmış olsun da öyle idare ederiz bari diyor!. ah ulan be düştüğü durumlara bak be!. ulan be devir ne hale gelmiş güler misin ağlar mısın acaba kardo be!. utanıyorum ulan şu an neyse. kader vurmuş o adama halleri kes. anacığına bile o kızı temiz bakire gösterir o adam işte bilemezsiniz sizler. anca işiniz gücünüz dedikodu, boş iş, okul, bilardo, internet, karı kız ayağı!. derin düşünce, felsefi yaşam, kuantum, feng sui, bilmem ne ne arar sizde!. neyse ne ya hayırlısı allah'tan. mutlu olmanızı temenni ederim.
3. el çok daha ucuzdur boşuna 1. el aramayın mesela benim sevgilim 4. el ben 4.yüm.
Sahibinden az kullanılmış arayan erkektir.
Nûr sûresi 26. ayeti hatırlatan erkektir kendileri. Rabbimiz şöyle der bu konuda ;
"Kötü kadınlar, kötü erkeklere; kötü erkekler de kötü kadınlara; temiz kadınlar temiz erkeklere, temiz erkekler de temiz kadınlara lâyıktır."

Ayrıca, "Kalbini temiz tut ki, kalbi temiz olanı hak edesin. Bu böyledir; Hz. Ali ler Hz. Fatıma ların nasibidir." sözünü de hatırlatır bu erkek.