bugün

o kadar hamleden sonra türk erkeği olsa mutlaka sikerdi. hem 17 yıl sevişme hem de pısırık yabancı bul. ben öpüşmenden hoşlanmadım diye ortamı terket, oldu canım...
marjinalliğin nelere kadir olduğunu gösteren arkadaştır. ulan bu kadın yazı yazıyor bir de para alıyor. ne var bende yazarım aynısı hemde on kat iyisini.
(bkz: SALDIRAY DURGUN)
atmasyon hayal yazısı. hikayenin başı ortası var hani sonu?. kadın nasıl gitmiş?, evden ne demiş de ayrılmış?, bir kere 17 senedir sevişmeyen bir insan bu kadar kolay mı hemen hayır der?. inandırıcı değil.
erkeklere kadınlara laf etmeden evvel kendi özensizliğinize bir bakın diyerek ayna tutmuştur. belli ki hoşlarına gitmemiş.
yürekleri burkan arakdaştır. ne yani, şimdi bu kadın ciddi ciddi 17 yıldır sevişmemiş mi. yuh ulan yuh.
turk hatununun mental yapisini cok guzel gosteren bir yazi olmus.

killisini aramak diye bi tabir vardir...
Senelerdır ne bok yazdıgı bellı olmayan, bır de ustune bır ton para kazanan
gereksız bırının gereksız yazılarından bırı daha..

-o kadının yerınde ben olacaktım kı bakalım bu ayse salagının parmakları bır daha yazabılıyor mu!-
(bkz: 50 yaşındaki hatunu eve atmak)
yazıya yapılan yorumlar, yazı kadar güldürdü.

"iKiNiZiDE iSTiYORUM AYŞE ........."
"dışarda o kadar abaza varken hiç olmadı kocana rica ediver"
"Vay kadincagiz ona benim adresimi ver lütfen hatayli"
"Ben 2 saat önce banyo yaptım misler gibi kokuyorum bilginiz olsun ayşe hanım"
kibritle yaklaşıldığı takdirde ateş alır.

Onu bunu bırakın da özel hayata ne oldu gören var mı? Ha tüm bunlar kurguysa inan itimat et daha güzelini yazarım. Hem de öpüştürüp bırakmam da.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
kendisine bunları anlattığı için oldukça pişman olmuş arkadaştır.

stewie: ayşe okul uzadı resmen ya, evdekilere söyleyemem. ne bok yicem ben?
ayşe arman: merak etme canım düzelir.

ertesi gün köşe yazısının başlığı: "stewie okulu uzatmış, ailesine söyleyemiyor. bi de sevişmek falan..."
ayşe iyi ama çevresi kötü dedirten arkadaş.
17 yıldır sevişmeyip, 17 yıl sonra bula bula ingiliz bulmuş hatundur.

yabancı erkek deyince götü başı oynayan yurdum kezbanlarına ders olsun.
demek ki neymiş: her şey uzaktan göründüğü gibi değil.
Klasik canan tan, ipek ongun hikayesi önce acitasyon sonra cinsellik ayrintilariyla. Bu ne lan bunlarda köşe yazisi yaziyorsa ben kiçimla yazarim. Hanımefendiye tavsiye erotik rüyalarini uluorta anlatmasın. Hele gazete... Bu arada adam boşta mı diye sorduğunu yazmamış bağyan.
Ağzının suyu akmış lannn.
hikayedir.

insan arkadaşına bunu yapar mı lan? şimdi arkadaşım çıkacak, sbag diyecek 15 yıldır sevişmiyor. adamı sikerim lan rezil niye ediyosun millete beni!!!
(bkz: bir arkadaşım ekolü)

yedik biz de.
kezbandır.

--spoiler--
iYi ÖPÜŞEMEDiĞiN BiR ADAMLA iYi SEViŞEMEZSiN DE.
--spoiler--

böyle bir saçma açıklama görmedim.
biliyorum hepiniz şu an o internet sitesini merak ediyorsunuz di mi?
ya ayşe bi ssss... dedirtir.
bütün türk gençleri işini gücünü bıraksın cihangirde oturan, her halinden üst düzey şirket yöneticisi olduğu belli olan, plates sayesinde taş gibi bir hatun aramaya çıksın.
ön şart olarakda gidin hamama bi kese attırın iki parfüm tamam arkadaşım. hadi gençler skor bekliyoruz sizden.
bana daha çok ayşe arman'ın fantezileri gibi geldi ama neyse artık...
hangi siteden Öyle kültürlü paralı adam kaldırdığını merak ettiğim arkadaş.
Yazaydı iyidi. Biz de bi bakardık.
17 yıl boyunca hiçbir erkekle ilişkisi olmamasından daha garip olan, ayşe arman'ın "hiç bu kadar açık konuşmamıştık" itirafı.