bugün

rusyada yaşanmıştır.

http://www.milliyet.com.t...stilar--BugmUaoooY1j.html

manyakçasına bir yaşamın tezahürü herhalde. hasta ruhu falan geçtim de ayıyı sikmeye çalışmak nedir amk? sonrasında ayı kendini kurtarıyor öyle sikilmez böyle sikilir deyip babafingoyu jeepe vuruyor ama bu ibne evlatları kaçıyor.

adamlar ayıyı şöyle sikelim böyle domaltalım diye konuşuyor kendi aralarında. olm çok ciddi boşluktayım lan.
Türkiye nin hiçbir yönden gelişmediğinin kanıtıdır.

Millet ayı mayı sikiyor. Biz hala eşek sikelim. Olacak iş değil.
Demek rus kızı dahi çözüm olamıyormuş.

Lakin ayı siker. Kesin bilgi.
şimdi anladınız mı rus kızları neden türklere yanık.
Amına koduğumun evlatları.

Modernliğin sonu nereye dayanıyor görün, orada kız video çekiyor bu o.çları ayıya tecavüzün peşinde.
Olayın en acı kısmı ise ayının masumiyeti. Hayvancağız kendisine zarar veren tekerlek sanıyor ve tekerlere saldırıyor. Keşke dördünü de yakalayıp parçalasaymış. Kıyamam. O orospu çocuklarını infaz yetkisi verilse bir saniye tereddüt etmezdim. Bu arada bu vidyoyu yayınladıklarına göre beyinsizlermiş te. Umarım arkadaş çevreleri ve aileleri gerekli soyutlamayı yapmışlardır.
aYININ HER ŞEKiLDE sikeceği olaydır.Sıkıysa ayı gelince kaçmayın bakalım ne oluyor.
rusya k%rtlerinin işidir. kesin bilgi yayalım.
Öşek sikmek kadar kolay olmayacak eylemdir. Bizim kürdiş piyypıllar işin kolayını biliyorlar. Ama bunu da öğrenmesinler. Ne yapar eder ayılara hâllenir bu yavşak oğlu yavşaklar.
(bkz: st petersburg kürdü)
Vodka şişesine hallenen rus'un bir kademe üstüdür.
söz konusu kişilerin emniyet güçlerince göz altına alınması, faillerin arkadaşlarınca tepkiyle karşılandı. rusyanın vilovçik köyünden bir manzara:

görsel
ayılara olan nefretiyle tanınan ayıboğan necati, rusyadaki bu elim olay karşısında suskunluğunu tivitır hesabında bozdu:

"bugüne kadar sırf nefretimden 4 ayı sikmişliğim var."

ayıboğan necati (fotoğrafta sağda) (size göre) (kime göre neye göre yeeeaaa) (parantez açmayı bırakmak için hastaneden randevu aldım)

http://i.takvim.com.tr/20...382612460.jpg?78364162274
günlük küfür limitimi aştıran haberdir.

lan çok pis doldum dedim bari bir entry girip satır satır saydırıp rahatlayayım. ama yazacak bir şey bulamadım. ne yazılır buna aq?

inşallah ölümünüz korkunç ve iğrenç olur ibineler sizi. inşallah kolay ölmezsiniz.
hadi bakalım sen mi bana ben mi sana? diyerek.
zoru seçmişlerdir.
Ulan o kadar Rus kızı varken ayı ne yaa.
tüh sizin insanlığınıza ...
başlık konusu habere dünyanın çeşitli kesimlerinden, denişik denişik tepkiler gelmeye devam ediyor amına koyim! şarkışla'da arıcılık yapan rençber rıfat, ayıların da çok masum olmadığını, bir gün karşılaştığı ayıya eyvallah etmediği için, evet sırf bu büyük egosu yüzünden, bir ayının saldırısına uğradığını belirtti. "rus arkadaşlarımın gözlerinden öperim" diye devam eden rençber rıfat, "intikamım alındı bence. artık rahat uyuyorum" diyerek sözlerini sonlandırdı.

rençber rıfat:

görsel
yoksulluğun dibine vurmak son çare olanı değerlendirmek.
Rs ne ayol'un işidir.

Ayı sikmenin bir adabı vardır.

(bkz: rs ne ayol)
teessüf ederim.
Video oynatılamıyor. Linki yenileyelim.

https://m.youtube.com/wat...outu.be&v=yRMjYND4ObM
Çok tehlikelidir. Evinizden aldırır.

(bkz: seni evinden aldırırım)
Ben o tercümeyi yapan beyinsizin rusçasına attırayım....
Gerizekalı yarım yamalak rusçasıyla milletin küfürlerini ayıya tecavüz diye çevirmiş gerzek....
Millette rusça bilmediğinden yazıyorda yazıyor....
Konuşmaların yarısı arabadaki herifin küfürleriyle ve bana bıçak verin demesiyle geçiyor. Zaten ödleri kopmuş, ne tecavüzü...