bugün

"ben iş dünyasının, ticaretin içinden geliyorum, bu nedenle kendi ve ailemin geleceğini düşünmem gayet normal" gibi bir beyanat vererek yoksul yetim hakkını gaspetmesini meşru kılmaya çalışan sabık insan.

be hey götündeki kılları ağırmış marka belediyeci!
madem ticaretini, geleceğini düşünüyorsun zorla mı belediye reisi yaptılar seni. ticaretle uğraşsaydın ya.

hayır adama hak veriyorum,
bu adam hangi partiden adaylığını koysa adana'da yine zirveye çıkacak oyu alır ya, bizim milleti sikmek hakkat sevap arkadaş...
bir dönem adana demirspor'a kulüp başkanlığı yapmış ve kulübün 1994-95 sezonunda 15 puan ve 29 maç kazanamama rekoruyla 2. lige düşmesinde pay sahibi olmuş siyasi.

edit: eksileyen arkadaşa söyleyeyim. elimdeki 1994-95 lig fikstürünü taratıp kanıtlarım. ona göre.
yerel seçimlerde milliyetçi hareket partisi'nden aday olacağını, milliyetçi hareket partisi'nin de kendisini aday göstereceğini açıklamıştır, akp'den sonra mhp, teoride çok garip görülebilir, ama sürekli değişime açık olan(!) aytac durak için oldukça normal bir durum.
kubilay uygun'un belediye başkanı versiyonu.

(bkz: kubilay uygun)
hortumculuk ve yolsuzluk konusunda master yapmış gerici faşist bünye. Soyduğu şehir insanını, küçük bütçeler ile yaptırdığı parklar.(buradan oğlu ve kızı iyi para kazanmaktadır) ile kandırmasını çok iyi bilir. Ayrıca ADana'nın seyhan ve yüreğir şeklinde iki zıt kutuba ayrılmasının başlıca sebebidir kendisi.
adanadan aldığı paralarla adananın gazipaşa semtinde çok büyük bir malikaneye sahip olan insandır
(bkz: sömürü makinesi)
yaklaşık 1 saattir canlı yayında adana'ya verdiği zararlar yüzüne kusulan ve buna karşılık bir cevap veremeyen belediye başkanı.
(bkz: kanal a)
an itibariyle, üst üste gelen hatalı projelerle ilgili sorular sonrası, "illa adana belediyesi herşeyi düzgün yapmak zorunda mı?" demiş, olayı bitirmiş başkan.

yine de herşeye rağmen, her nasılsa, yine kazanacak başkandır.

(bkz: sen adana sın biraz düşün)

edit: kendisi şu anda, canlı yayında telefonla konuşmaktadır, "senin damat kaç para alıyor" diye sormuştur danışmanına, sonuç: on beş misli alıyormuş,
hadi bakalım, yarın ulusal kanalda görüşürüz artık.*
fiziken kenan evren ile hikmet çetin'in bıyıksız halinin karışımı olan adana büyükşehir belediye başkanı .
adana büyükşehir belediye başkanıdır.türkiyede siyasetin ne kadar fikirsiz ve saçma sapan yapıldığının kanıtıdır.anavatan ve akp'den sonra simdi de mhp bünyesinde yer almaktadır.
açılan sandık daha %2 iken canlı yayında başkanlığını ilan etmiş hiç bir ideolojiye bağlı olmayan belediyecilik yoksunu belediye başkanıdır.
an itibariyle hala ben kazandım diyen belediye başkanı ama o sırada chp'nin yüzde olarak önde olduğunu görmemektedir.
(bkz: zübükzade)
Adanayı kendi yediği yetmedi yerine oğlunu hazırlayan kişilik.
yine yeniden belediye başkanı seçilen kişi. metroyu bitireceğini umuyoruz.
foto finişle adana büyükşehir belediye başkanlığını kazanmış kişi.
"beni ortadan kaldırabilirler" diye açıklama yapan, iki gündür başkanlığı netleşmeyen mhp adana belediye başkan adayıdır.
adana büyükşehir belediye başkanlığından değil,türkiye belediyeler birliği başkanlığından alınmış kişidir.kim ne derse desin aytaç durak yediyse bile hakkını vermiştir görevinin.birde hem yiyip hem yapmayanlar vardır.
(bkz: selahattin çolak)
adanada okuyan ancak normal hayatı kayseride olan ya da herhangi bir-iki başka büyükşehir gezmiş görmüş kişilerin, adanaya gelince "burası neden büyük bir köye benziyor" sorusana 20 yıldır belediye başkanlığı yaptığı için olsa gerek cevap vermesi gereken kişi...
çok eleştirilen belediye başkanıdır. evet, yaptıklarıyla ve yapmadıklarıyla sürekli tartışılmıştır. gün gelir bitmeyen metro konusu tartışılır, gün gelir şehrin ortasına dikilen ağaçların böceklenmesi tartışılır, gün gelir adana demirspor taraftarlarınca istenmeyen adam haline gelir, belediye basılır, olaylar çıkarılır. iyi icraatleri de olmuştur, kötü icraatleri de. ancak adana demirspor' un pazar günü oynayacağı maçta yeni futbolcularını oynatabilmesi için federasyona yatırması gereken 1 milyon 288 bin liralık ( eskinin 1 trilyon 288 milyarı) borcu için son gün olan düne kadar adanaspor başkanı' ndan başka destek veren bulunamazken kendisi borcu ödeyerek bir kere daha eleştirenlerin susmasını sağlamıştır. ayrıca onursal başkan olmanın ne demek olduğunu göstermiştir. bunlar demek değildir ki 10 numara belediye başkanı, ancak yeri geldiğinde yaptıklarını da belirtmek gerektiğini düşünüyorum.
yiyor ama çalışıyor tarzı söylemlerin yöneltildiği başkandır.
yemiş midir? evet ama adana'yı da adana yapmıştır.
ucuz ekmek ve ucuz ulaşım en büyük hizmetleridir.
"o kadar parayı nasıl yiyecek?" diye düşündüren kişi. açgözlülüğün de bir sınırı olmalı.
benle uğraşanlar ölüyor diyen mafya lideri... adana'ya da böyle başkan yakışır.
entersan bir adam, bütün partilerden aday olup kazanmış biri olduğu için hiç bir partinin onun hakkında konuşma hakkı yok. spikere size bir çakayım diyecek kadar kendine güveniyor.

http://tinyurl.com/yl9dag5
adı son zamanlarda yolsuzluk iddaalarıyla anılan olası devrik adana başkanı.