bugün

çükünden büyük bamyalar gördüm.
aşk bitti'dir. bir gerçeği yüzüne çarpmış olursunuz. hele şarkıyı da biliyorsa kahrolur.
(bkz: kendimden biliyorum)
(bkz: leyla the band)
Dorian gray olasın aynalara hapis kalasın.
zaten sevmemiştim.

eğer kız ise,

zaten şişkosun.

ömrü boyunca rahat uyuyamaz. ha bire size söver.
Adamım diye dolaşma ortalıkta.

Hissettin mi? Çok acıtmış olmalı.
Aklima geldikce uzuldugum zaman makinasi olsa eski sevgilimin su sozu soylemesine neden olacak davranislari yapmazdim. Bana yasattiklarini yasarsın umarim demis ve ertesi gun sacini kendi kesmistigini duymustum kısacık :(
insan sevdiği insanı ya da bir Zamanlar sevdiği insanı neden yaralamak ister? Üstelik bile bile.
Gerek yok bir laf etmeye. Ha bunu diyen ben daha bir hafta öncesine kadar hala küfrediyordum ama oluyor öyle.bir şeyler başlıyor ve bitiyor. Böyle olmasa keşke evet ama oluyor. Boş verin siz kötü sözü, kendinizi bozmayın. Edebinizle ayrılın Nasıl bir hanımefendi ya da beyefendi olduğunuzu görsün.ayrılırken bile çirkefleşmeyen bir insanı kaybettiği için illa ki pişmanlık duyup kendisini kötü hissedecektir zaten.
Önemli; merak etmeyin can yakanın canı yanar zaten. Etme bulma şeysi bu.*
Bedenen güzel değilsin ruhen daha betersin nerene kapıldıki bu aptal gönlüm...
Hani senden güzelini görmüyorum desem yok yalan olur hele ki senin hayat felsefen ve karakterin çok saçma ve mantıksız...
Hep bi özenti hep bi görmemişlik var üstünde la amk neyin peşindesin anlamıyorum ama her neyin peşindeysen boş koşturuyorsun... Hadi şimdi citröen.
beni mutsuz ettiğin kadar mutsuz ol.
konuşmaya gerek yok.
gerçekten seni sevebileceğimi mi düşündün. aptal.
Sen iyi bir arkadaşsın.
ben zaten seni sevmiyodum ki .s.ss.s.
çükübik.
Burnunda sümük var.
Aklınca veda etmeye çalışan ve "hoşçakal" yazan eski sevgilime umursuzca "Hoşça kal ayrı yazılır." Yazmışlığım var.
Elveda. Bazen soylemek o kadar zordur ki soylediginizde kendinizi dunyanin en kotu insani gibi hissedersiniz.
Zaten hiç sevmemiştim.
Çükün düşsün.
memelerinle son kez vedalaşabilir miyim bence çok tatlı ama ona göre kötü olabilir.
'dostça el sıkışmak' bir elin başka ele yaptığı en büyük zulümdür.
hadi öptüm görüşürüz.
Seni zaten hiç sevmemiştim sözüdür. Eğer doğruysa söylenilen kişiyi yıkar.
"Görüşürüz."
Hafif kısık ve titrek bir sesle "çok kötüsün sen"

Ah ulan ah.