bugün

seni Allah'a havale ediyorum... shahruk
Kendine iyi bak demek bence en kötüsü niye bakiyim ki ayrıldık lan bitti yani üzülmem gerek.
"Baban çek yazdı. Şaka şaka belinde ki kılları arkadaşım görmüş."
artık sana aşık değilim.
emek vermediği için biten bir ilişkinin ardından emeksiz şahsiyetin 'onca emeğe yazık' demesidir.
(bkz: git)
sevgilim, göz pınarlarındaki tuzlu suları bile özlediğim amı kopuk. inşallah geberirsin. ölünü bulan belediye işcileri sabah şaşkınlığı ile polisi aramadan önce cüzdanını çalar. kredi kartınla gününü gün eder. çünkü onlar da emekçi. sabah sabah soğukta çalışıyorlar sonuçta.

--burada "inşallah" opsiyonel aslında. ateist, ateistlikten kuduran kop kop kop olan cicişler orayı "umarım" veya "kosmos izin verirse doğa şartları uyarsa" olarak şey edebilir.---
hamileyim.
güzel bir film gibiydin fakat her güzel yalandan film gibi sen de bittin.
-Beni mutlu etmiyorsun artik....

Derdini anlatmaya calisirsin,elini tutar,gozunun icine bakar,bi umut beklersin barisacaginizi size sunu soyler:
"Fikrim degismedi..."
ben seni hiç sevmedimki..
tüh, dün gece sevişeydik keşke!
baştan beri hataydı.
-o kadar yedirdim, içirdim sana orospu bi kere vercen.

daha kötüsünü bilen varsa bana ulaşsın. 5 lirasına iddiaya girerim.
zaten hiç sevmedim.
amaannn.
seninle gönül eğlendirmek için birlikte oldum. benim için herhangi bir kızdan farkın yok.
sekter.
başka birisi vardı.
kendine iyi bak.
baştan beri hataydı.
hayatımın en büyük hatasıydın.
birini bir çırpıda silmekten bu kadar zevk almamıştım.
zaman kaybısın.
oksijen israfısın.
döl israfısın.
istersen sadece bir tatlı anı kalalım.
gözlerimden operasyon geçirdim, artık görebiliyorum.
seni aldatıyorum.
seni sevdiğimi söylerken sarhoşmuşum sanırsam.
sigaramın dumanı gibisin, sende söndün gittin.
sanırım senden ayrılırken sevaba gireceğim.
vb vb.
vereydin iyidi.
artık ben yokum.
Seni seviyorum. Yalniz seni beklemeyecegim. Ve seni sevecegim. Bir baskasi seni unutturuncaya kadar.
'beni öpeceksin sanıyordum ama sen bene geçtin hiç görmedin hiç bakmadın. ben bunu uzun zaman önce aldattım, bıraktım, terk ettim. ama ben yine seni çok sevdim. ben sen yolda giderken ben yine arkanda bakıyordum dedim belki bu bana geri döner. sen ee bilki sen geri dönmedin beni yıktın beni kadere duymadın hiç beni sevecektin. lanet olsun bu aşka lanet olsun bu sevgimize. seni doyalarca öptüm koynuma alacaktım lanet olsun bu hayat lanet'
(bkz: naturel çoban)
vajinusmus ol inşallah.
Kendine iyi bak.
güncel Önemli Başlıklar