bugün

ayrılık süreci sırasında, birazdan eski sevgilisi olacak adama gitar hediye eden kızdır.

evet, hayalimdeki kızdır.

yıllarca bu kızı bekledim, beni terk edeceği zaman getirsin elime bi akustik gitar versin, bi elektro gitar hediye etsin diye bekledim. ama nafile. hepsi öküz gibi ayrıldılar. yaşadığımız yıllardan, aşklardan tiksindim.

ne oldu, saçma mı gelid hepinize?

insan neden ayrıldığı sevgilisine bir hediye alsın ki, değil mi?

öküzler.

yılalrınızı paylaştığınız, yatağınızı, aşkınızı, gönlünüzü, bedeninizi, hayalleriniz paylaştığınız bir insandan bahsediyoruz. eski sevgili dediğini şey, ilginiz bitince tekmeleyerek sokağa attığınız bitli it değildir. öküz oğlu öküz karılar.

insan hiç olmazsa ayrılırken, "geleceğe dair ortak hayallarimizi gerçekleştiremedik ama hiç olmazsa başka bir hayalin için sana bunu veriyorum," diye eski sevgilinin küçük bir hayalini gerçek kılar, değil mi? yakışık almaz mı bu? öküzler.

misal, bi sürü eski sevgilimin hayal ettiği küçük şeyleri, elimden geldiğince gerçek kılmaya çalışmışımdır.

Kimisi onun hakkında bir öykü yazmamı, kimisi yazmak için onu motive edecek güzel bir kalem, kimi akşamları ayaklarına masaj yapacak elektronik bir cihaz... bi sürü salak salak hayalleri olan sevgilim oldu işte. elimden geldiğince hepsine, bir son gülücük hediye etmeye çalışmışımdır ama bi tane götünden kıl aldırmayan kız da çıkıp, "abi sen çocukluğundan beri gitar çalmak istiyordun, al sana ucuz bi akustik gitar, bi de gitar metod kitabı. hadi uğurlar olsun," demedi.

ne kadar öküz varsa beni mi bulur lan?

pardon, bi de szi vardınız hayatımda. öküzlük iksirinden içmiş onbinler.

-abazan author, abaaaazaaan author, elini siken aaauuthor. sen abazan olmasan böyl cinselsi şeyler yazmazsın olum, ben çözdüm seni sen aba...
-tamam arkadaşım anladım, kafa sikmeden çık dışarı.
avril lavigne'dir. 'al, parçala, rahat et' akımının öncü ablalarındandır. rahattır, güzeldir, şehvetlidir.

ayrıca: (bkz: dostum author demişsin ama bu herif duygusal)
o gitarin tellerini inceltmis, parmaklari yaralayan hale getirip, bir de o tellere asbest gibi hatta daha zehirli maddeler surmusse ve de o dingilin o gitari kullanacagi kesinse; helal olsundur o kiza.

belki bunlar ucuz numara ama ocunu bir sekilde almasini bilen kizdir bu.
verilen gitar jackson soloist, esp LTD f-50, ibanez jem, fender stratocaster '69 ve benzeri makinelerdense kafayı çoook karıştıracak sevgilidir.

boktan bi klasik gitarsa sahilde yakıp ısının zaten.
size verdiği anda gözlerinin önünde parçalanası gitardır.
ibanez jam vereceğini bilsem bir saniye düşünmem.