bugün

Birbirimizden hoşlanıyorduk ilişki 2 ay sürdü sadece ve şu an ayrılalı 1 ay oldu.

“Ayrılma nedeni ise anlaşmazlık ve surekli tartışma oldu. Ve ayrılma şeklimiz de birbirimiz ile hiç konuşmayarak ayrıldık (yani ayrilalim demedi kimse, o biraz benden soğumuş tartışmalar yüzünden) sonra kaç hafta hiç konuşmadık öylece ayrildik.”

Benimle ilişki olma yokundayken ve sevgiliyken çok güzel giyinirdi bu kadın, kıyafetine çok dikkat eder çok güzel giyinirdi, sanki her gün yeni kiyafet giyiyormuş gibiydi... Sonra ayrıldık ve kadın ayrılık sonrasındaki ilk iki hafta her zamanki gibi güzel giyiniyordu ama pek mutlu değildi. Ama şimdi son 3 haftadır çok sıradan ve yine de güzel giyiniyor ama bu sefer çok mutlu görünüyor.

Birisi lütfen kadının bu değişikliği bana açıklasın, bunun sebebi ne böyle anlayamıyorum, yani ayrılığın ilk başların da eskisi gibi güzel giyinip ve mutsuz olmak ama biraz zaman geçtikten sonra artık eskisi gibi pek giyinmemek ama mutlu olmak ? Bu kadınları anlamak zor oluyor.

Onun beni hala sevmesini istiyorum çünkü önemsiyorum, ikimiz de aynı yerde çalışıyoruz. Bazen işten çıkarken ben arkamı dönüp ona baktığım da o asansörün önün de oluyor ve hemen kafasını çeviriyor sanki bana bakıyormuş gibi ama ben bakınca ben görmeyeyim diye çeviriyor sanki kafasını, ama gün boyunca eğer beni görürse sadece 1 saniyeliğine bakıyor sonra bakmıyor gözüme. Çok dertliyim çoook ...