bugün

aşağılık karakterli insan örneği.
demek ki gerçekten sevmemiş diye düşünüp, böyle biriyle iyi ki fazla birlikte olmadım, ayrılmamız iyi olmuş diye avutabilirsiniz kendinizi. avutabilirseniz.
kaşarın eskisi makbuldür denilecek sevgilidir.
Fiilen o gün ayrılmış olabilir. Ama kalpler ve ruhlar çok daha erken ayrılmıştır muhtemelen. Bu nedenle hemen o an bile bulmuş olabilir. Yas tutulacak veya yadırganacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca daha önceden zaten diğerinin zeminini hazırlamış olma gibi bir olasılık da söz konusu olduğu için çok da şaşılacak bir durum yok.
inadına, kıskandırmak için yapıyor olması büyük bir ihtimaldir. burada durumu kötü olan, eski sevgilinin ayrılık günü bulduğu yeni sevgilidir.
zaten gerçek anlamda hiç sevgiliniz olmamış olan kişidir. yanında birini obje olarak bulundurmak değildir sevgili, gerçekten yanında olmaktır. kaybedilen bir şey yoktur tam aksine öyle bir insandan kurtulduğu için sevinilmelidir.
terk edilen kişinin ayrılık sebebini düşünmesine engelleyen (eski) sevgilidir.
o.spunun önde gidenidir. tabi erkek olduğumdan böyle diyorum, kız olsaydım başka bir şey derdim, yani ayrımcılık yapmıyorum.
ayrıldığı sevgilisini boynuzlamış olma ihtimali yüksektir.
söylediği kadar ne sevmiş ne de değer vermiş bir sevgilidir.
diğerini deliye döndürendir.
sizi hiç sevmemiş olan sevgilidir.
kötü günler için yedekte sevgili adayı bekleten karaktersizin tekidir.
hızını alamayan sevgilidir.
isterse 100 tane bulsun denilesidir. zira ayrıldıktan sonra ne bok yediği kimseyi ilgilendirmez. bu siz de olabilirdiniz. yapmayın allah aşkına.
şefefsiz, orospu çocuğunun önde gidenidir.
arkasından üzülünmemesi gereken sevgilidir.
o sevgılıyı büyük ihtimalle ayrılmadan önce bulmuş olan sevgilidir.
ayrılmadan önce de bulmuş olabilir veya ayrıldığı gün veya sonraki günlerde de bulabilir. avlarına ve seçiciliklerine kalmış.
(bkz: dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun).
zira (#12640409)'dur.
ne olur ne olmaz deyip yanın da sayısını kendisinin bildiği miktarda sevgili bulunduran insan
(bkz: tedarikli sevgili)
çoktan ayrılmıştır da söylemesi uzun sürmüş olan sevgili türü.
ayrıldığı gün başka sevgili bulan eski sevgili değildir. muhtemelen size boynuzu geçirmiş sevgilidir o.
muhtemelen başka sevgili bulduğu günün ertesi günü ayrılan sevgilidir.
ya ayrılık acısına dayanamamış, çivi çiviyi söker taktiğini uygulamak istemiştir, ya da zamanınız resmen boşa gitmiştir.
erkekse yarrağı ağzına sokulası,
kızsa amı ağzına yama yapılası,
insan türüdür diyerek özetlemek istediğim durum.
güncel Önemli Başlıklar