bugün

kahredici durumdur. elektronik aletler bile yalnızlığınızı yüzünüze vurmaktadır.
Şarjım az olsada dışarda rahatca gezebileceğim de bir durumdur. Merak edip kıskançlık yapacak ya da telefonu açtığımda bana cırlayacak bir hatunun olmaması. Dün geceden sonra bende bu durumdaym.
insana ayrıldığını hatırlatan şeylerin oldukça geniş bir yelpazesi olduğunu gösterir.
asıl mevzu sevgili varken gidiyor o şarj 1 hafta. ayrıldıktan sonra sağa sola sarıldığından dayanmıyor ki.

sitemkar not: ayrıca dakika ücreti çok fazla be turkcell. vallahi üzüyorsun beni.
gayet olası bir durumdur. sms ve konuşma süreleri faturaya yansıdığından annemden işittiğim azar son buldu.
(bkz: hattınızda şuan da 0 lira bulunmaktadır)
Enerji anlamında büyük tasarruf olmasıdır. Bütün sevgililer ayrılsa Küresel ısınma bile biter. Kutup ayıları ölmesin!
görsel
yalnızlığın ciğerlerimize kadar işlediği aşamadır.
"benim yalnızlığım köpek yalnızlığı"
önceden şsrj bitmesin diye kırk takla atarken şarjı bitirmek için takla attırır. sırf yalnız olduğunuzu yüzümüze yüzümüze vurduğu için.
bir hafta değilde 3-4 gidiyordu. zaten tek mutluluk duyduğum konu buydu. ha bu arada size tek mesaj atan vodafone olunca bozuluyorsunuz o başka...
Buna ek olarak su da olabilir(bkz: sevgiliden ayrildiktan sonra 10000 smsin göte kacması)
yanlıştır.