bugün

ayrılık acısını henüz hazımlamamış hala aşık kızdır. tesellisi geri dönmektir, yerseniz. yapılmamalı. bi müslüman aynı çukura iki kez düşmez zira...
canı acımış kızdır. kimi ağlar kimi güler.
kendi içinde hala bitirememiş olan kızdır, özlemiştir, pişmandır, yazıktır.
ah ah bi de gelip sizin kafanızı şişiriler ki bu en fenasıdır. git evinde ağla kardeşim kafa bu kafa.
depresyona girmesi halinde ayrıldığı sevgilisini putlaştıracak kızdır.
bir adim öteye gidemeyen, gidenin biraktigi çöplükte yasamaya calisan kizdir. yazik da degildir. bu kafayla devam ederse mustehaktir her sey. yadsinamaz bir gercek de vardir ki cok uzuluyordur. ama üzülmesindir.
değeri hiç bilinmiycek olan kızdır hiç yüz vermeyince zaten onlar kendileri dönüyo ne ağlayıp zırlıyon özürlü.
bir gun susar.
büyüyünce aklı başına gelir.
gun gelir devran doner horoz...diye avutulmalidir. *
yazık olacaktır.
ama olsun rahatlamak için o da bir yol da, ileride keşke diyor insan.
içindeki aşkı, sevgiyi, öfkeyi, nefreti ; var olan herşeyi akıtmak isteyen kız olabilir.
ayrılığa alışma sürecini henüz atlatamamış kızdır.
(bkz: ağlama melis)
kalbi kırık, içi buruktur.*
aman allahım, en sağlıksız kız tipidir efendim bu kızımız. kaldıramıyorsanız uzak durunuz.
ahahahahahah diye güldüğüm kızdır. sağlam tekme yemiştir umarım.
Ayrılamamıştır.
zamanında benimdir. güçsüzlüktür.
sonra geçiyor yav. tepki verdiğiniz olaylara bir süre sonra tepkisiz kalabiliyorsunuz. çünkü ağlamak bir süre sonra güçlülük duygusunu da beraberinde getiriyor.

ben bir keresinde ağlarken kızım sen bunların alayını sikersin be deyip kakaolu süt almak için markete gitmiştim. ne alaka bilmiyorum anlatayım dedim. ama güçleniyorsunuz yani onu bilin kıslar.