bugün

yoklugunda aratandir. milli icki abartili bir tabir gibi gozukse de gurbet ellerde rte'ye bile hak verdirtentir.
başbakanımızın milli içecek diye uygun gördüğü içecek. iyi de yapmış, rakı ya da bira demedi diye saçmalayan ateist ve kemalistlere de sayesinde güldük. debelenip dursunlar.
bir büyüğüm ayranın daha doğrusu yoğurdun elektronik cihazların vücudumuzda bıraktığı manyetik ve radyasyonik etkiyi temizlediğini söylemişti. bu ayran mevzusu ilk ortaya çıkınca aklıma gelen de bu oldu.

kalaylı bakır tasta yazın soğuk soğuk kana kana içilesidir.
birgün de iki litre içip ertesi gün kahvelerle ayakta durmaya çalışan, uykudan gözlerini açamayan ben için milli içkidir.

tövbe ettim.
koyun yoğurdundan yapılan güzel oluyor ben onu çok severim. şehir yerinde koyun yoğurdunu nerde bulacan. o değil de tayyip erdoğan'ın ayran çıkışından sonra adamlar ayrana düşman oldu iyi mi. twitterda isminin başına rakı yazanlar illa ki olacaktır.
milli içeceğimizdir.
'' milli içeçeğimiz ayrandır '' açıklamasından sonra gına getirmiştir.

yeter artık kusacağımmmm.
fabrika çıkışlı olanları sanıldığı gibi önce yoğurt yapıp üstüne su katılmayan, standart bir ürün oluşturmak için özel bakteriler kullanarak yapılan içecek.

özet: sütten direk ayran yapıyorlar.
south park'daki Eric Cartman karakterinin çok susayıp içmek istediği, fakat yanlışlıkla sperm bankasındayken içdiğinde hayal ettiğidir.
Tayyip Bey' in açıklamasından sonra ayran şirketlerinin hisselerinin tavan yapması da güzel olmuştur.
türk ayranı adı altında japonya'da satışa sunulmuştur.

http://www.youtube.com/watch?v=eNjt5a8r3x8
Rte sayesinde soğuduğumuz içecek. Soguk demisken köpüklü köpüklü ne giderdi lan simdi.
birileri tarafından sikilerek milli edilmiş içkimizdir ama yemezler.

bence susurluk halkı sakinleri tecavüz davası açmalılar.
yeni dönem milli içecek ilan edilmiştir.
görsel
artık tercihen aranılan marka (bkz: tekirdağ ayranı) olacaktır
uykunun gelmesi içinde içilen bir içecektir ve çok sağlıklıdır.
başbakan filan bi tarafa da, yerlerde sürünen tansiyonumu dengeleyerek dün itibariyle benim hayat kaynağım olmuştur. tuzlusu makbuldür tabi...
milli içeceğimiz'miş. dünyadan yeni yeni bir şeyler öğrenen 5-6 yaşındaki çocuk recep tayyip erdoğanın icaat ettiğini sanır ayranı. ne gerek vardı milli boyuta getirmeyi ayranı. herkes seviyor zaten. hayır yani neden bir genellemeye ihtiyaç duyuldu ki kardeşim.
ne milli içkimiz ne de milli içeceğimizdir.
milli içeceğimiz kımızdır ama o başka bir detay. şimdiki konumuzla alakası yok. direk lafa giriyorum;

ne çeşit bi toplum olduk biz lan. adam muhteşem yüzyıl dedi 45 gün onu tartıştı bu insanlar.
hatta ve hatta akşamları kafa siken tartışma programlarında koca koca adamlar oturmuş muhteşem yüzyıl'ı tartışıyor. yok öyle değildi, olur mu canım kanuni at sırtında doğdu. hürrem de pek çirkinmiş kanuni onun her dediğini nasıl yapıyordu ayol ?
bu ne lan ? başka işiniz yok mu amına koyim sizin. dizinin yapımcılarının da çok sikindeydi kanuni'yi hürrem'i düzgün tanıtmak, tarihi olayları doğru nakletmek falan. adam tarihi olay anlatsa 10 kişi izler, işin içine aşk meşk entrika sokunca 1000 kişi izliyor. yapımcı buna bakar, yemişim tarihi dizi temasını. zaten tarihi dizi olsa izleyenlerin %1'e düşeceği gerçeği bile başlı başına bir delil bu toplumun kafasını nelerle doldurduğuna dair.

diziyi sadece bi örnek olarak verip geçecektim amma uzattım amk. neyse lafı dolandırıp şuraya getiriyorum;
bu ayran mayran, kanuni, hürrem, kürtaj, eylem'in poposu göründü gibi googleda aratmaktan bıkmadığınız şeyler gündem değiştirmenin ta kendisi. bu kadar zor mu lan bunu anlamak, şu beyni biraz çalıştırsanız yanmaz lan korkmayın.

neden mi bunların hepsi gündem değiştirme olayı, çünkü bu ülkede dün 4. yargı paketinin cumhurbaşkanı abdullah gül tarafından onaylandığını bilmeyen 50 milyon kişi vardır iddaaya girerim. ayranla uğraşıyoruz lan boru mu ? sikmişim 4. yargı paketi de kim oluyor ?
kürtaj tartışmaları gırla giderken meclisten limanların yabancılar tarafından işletilmesi dahil kaç tane yasa geçtiğini bilmiyordun değil mi, şimdi ben yazınca öğrendin.

sonra koyun, cahil deyince kızıyor dalyarak. ulan cahilsin ve koyunsun işte. halbuki elinin altında internet var, her gün resmi gazetede neler yazıldığını günde 45 dakikanı ayırarak okuyabilirsin. şu interneti lise sex yazıp aratmaktan başka bişey için kullanmaman seni koyun yapıyor. dünyadan bi haber orospu çocuğu seni.

starbuckstan yaşasın 1 mayıs mesajları atanlar bu ülkeden siktirolup gittiğinde bişeyler düzelecek.

hadi şerefe
görsel
üzüm, peynir, kavun, alinazik gibi mezelerle süper giden içki.
milli içeceğimizmiş. *
kafası ayık gezemeyenlerin kötülediği milli içkimiz.
aslında 5-6 tane arka arkaya içilince gayet de kafa yapıyor hakkını yemeyelim. *
görsel