bugün

harareti vardır . ortamda demlik çayı yapılmamaktadır . canı çekmiştir. asit rezervleri tükenmiştir. selülit sewer sevgilisi vardır. yaşam budur işte.
hemen emperyalist, kapitalist, dinci, kominist, bölücü vs vs vs gib yaftayı yemiş olan insancıktır. ayran sevmiyor belki adam? eeeyyyy arkadaş kültür; vatan, millet, sakarya edebiyatıyla olmuyor.
muhtemelen o mekanda verilen ayranın azlığından yakınan kişidir.
(bkz: ayran bizim milli içeceğimiz mi lan)
bir insan kola içince emperyalist olmaz lakin ayran iç kendi kültürün dediği zaman yaptığı dayatmayla emperyalist olur. zaten emperyalizm'in özünde de bu vardır. dayatma. bir insanın kola içmeyi yahut ayran içmeyi seçme hakının bulunmaması emperyalizmin zaferidir. bir kişinin iradesine karışmak emperyalizmdir. hiç kimse kola içti diye emperyalist olmaz. o ürünü kullanmak yahut kullanmamak hakkından mahkum bırakılırsa, onu mahkum bırakanlar emperyalist olur o vakit.
iskender yiyen kişi de olabilir. hemen etiket yapmamak lazım gelir.

edit: hani iskenderin yanında süzme yoğurt var ya o yüzden dedim ben ayran yerine kola olabilir diye. bakma kötü kötü.
eker ayran'la tanışmamış insandır.
(bkz: bsg)
bu allahsızlar aynı zamanda kurşunsuz benzin dururken de çay içmek gibi bir utanmazlık yaparlar.
(bkz: tv izlemek yerine sozlukte baslik sican mal) *
(bkz: bir sıçtığımıza göre kategorileşmediğimiz kalmıştı)
(bkz: oki doki) vay vay ayran içiyorum çok antiemperyalist oluyorum oki?!
(bkz: deve varken otomobil kullanan zindik)
herşeyi siyasete çekerek prim yapan kişilerdir belkide.
(bkz: maksat polemik olsun)
canı şekerli bişeyler istemiş kişiliktir. emperyalist olmasına gerek yoktur.
(bkz: balıkla ayranmı icelim ebenin amı)
tercihini koladan yana tutmus, ozgurlugunu kullandıgı icin ozgurluk savascılarının hedefi haline gelmis , garibandır..
(bkz: uyumak varken saçma sapan başlık açan kişilik)
komünisttir o komünist..
kristal kola, cola turka, le cola gibi yerli mali ürünlerin uzun zamandir piyasada oldugu dusunuldugunde, ici bos ve anlamsiz bir tanimlama olmaktan oteye gitmeyen bir kategorize etme cabasi.
ayran içip ayrı düşmemek için colayı tercih eden kişiliktir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar