bugün

başlık sınır şeysine takıldık öncelikle doğrusu ;

''sevgiliyle aynı şehirde olup uzun mesafe ilişkisi yaşamak'' olucaktı.

istanbul'un anadolu ile avrupa yakasında oturan iki sevgilinin de, ankara'da sincan ile pursaklar'da oturan sevgililerinde başına gelebilecek (bkz: uzak mesafe ilişkisi) durumundan çok daha zor olan durumdur. aynı şehirde olupta çeşitli nedenlerle aylarca buluşamamak, ''aynı havayı soluyoruz ya, o yeter!'' dedirtir.
ayni mahallede olup da kavusamamak gibi degildir.
uzak şehirde yakın mesafe ilişkisi yaşamaktan çok daha iyi olan ilişki çeşididir.
(bkz: sevgiliyle köşe kapmaca oynamak)
sevdicek kaçar sen konuşmak için fırsat gözlersin. fırsatı bulsan dilin tutulur falan. görmesen günün berbat geçer görsen ahh ulen dersin! sevdiğine karşılık bulamazsın ama ilişkiyide bitirmek istemezsin zordur velhasıl kelam...
gercekten zor bi durum. sehre inip motorla daga cikarttigim olmustur. (su siralar toros daglarinda yasadigim icin tabi)
olmaz iştir. insan aynı şehir sınırları içinde yaşadığı sevdiceğe biraz da olsa vakit ayırır. her iki kişi de çok yoğun olabilir ama aynı şehirde yaşayan ikikişi hafta bir yarım saat ayıramıyorsa biribirlerine bir iş vardır o işte. yani bitmiştir o iş. o kadar. beb günde 18 saat çalıştığım dönemlerde sevdiğimi için nerelerden nerelere gittiğimi bilirim.

tabi bu benim. hatun kişisi öyle düşünmez tabi. şu yaşıma kadar bunu öğrendim. istisnaları hariç tutuyorum.
Cok sikik bisey sayin yazarlar. Oldurmez surundurur altindan kalkabilirseniz kral olursunuz, kurtarici mehdi olursunuz. Aslinda sizin bi sevgili olmamanizdan kaynaklanir.
çift istanbul'da ise olabilecek durum. ulan tuzla'dan beylikdüzüne giden arkadaşım vardı kız arkadaşı için.
Iki tarafda cok istekli ise hic sorun teskil etmeyecektir.
Bir taraf off kuff ediyorsa hic uzatmaya, ugrasmaya degmez sonu ayriliktir.
Hatun vermiyorsa yasanabilecek durum.
ızmir'de de bergama ve ödemiş için geçerli olabilir.
güncel Önemli Başlıklar