bugün

Birincisi hata, ikincisi tercihtir.
2. kez olanı da affedilir ama 3. kez olacak olursa işte o zaman külahlar itina ile değişilir.
Hangimiz mükemmel uydurabildik ki savunduklarımızı yaptıklarımıza ? Aklımız baska kalbimiz baska konustuğunda aynı hatalar kacınılmazdır bazen hele bi de kalbin aklını gölgede bırakacak kadar edepsizse...
ben artık batmışım battı balık yan gider demektir.
bağımlılık yapar. belki de hata güzeldir o yüzden bilerek yapıyorsunuzdur...
ilki hata ancak tekrarlari tiryakiliktir.
hobimlerim arasındadır.
hata yapmak boka basmak gibidir.. aynı boka ikinci kez basmak aptallıktır..farklı boka basmışsa bu adamın boklu yerde dolaştığına işarettir..
(rüya yorumu gibi oldu)
"Hata bir kere yapılır" ben aynı hatayı yapmakta seviye atlayan tiplerdenim sanırım.
olmaz. yapmak icin biraz salak olmak gerekir. yada unutkan.
Genelde hisleriyle mantığı arasında seçim yaparken kalbine yenilmenin kaçınılmaz sonucudur. Bu sadece aşkla da ilgili değildir genelleme ile tekrar bakayım diyerek biraz da bile bile lades demek olsa dahi keşke böyle yapsaydım hissine yeğdir. Hayat deneme yanılmadan ibaretken hatayı tekrar etmek kaçınılmazdır.
Herkes hata yapar;sadece aptallar tekrarlar...
Beynin klitorise kaçması sendromudur.
çok zevklidir. ama yapmayın.
Aynı hatayı en az iki kere yapmadan ders alamıyorum. Bu konuda uslanmaz bir serseriyim.

Konu aşk ise hata yapmalara doyamıyorum resmen.
aptallıktır.
Tercihtir.
kötüdür.
aynı hatayı tekrar yapmayın, başkası o hatayı yapınca uzaktan izleyin çok zevkli.
Hatalar insanı bilinçlendirir, derler. Ancak kişi öncekinden ders almadıysa veya unuttuysa aynı hatayı 2. kez yapabilir. Lakin 3. kez yaparsa o kişinin zekası sorgulanmalıdır.
Haytı boşa yaşadığının ispatıdır.
Hata bir kere yapılır ikinci yapılan hata değildir salaklıktır.
en büyük zevklerimdendir. ders almak için bi en azından 83 kere tekrarlamam şart.
Aynı hatayı devamlı devamlı yapmak aptallık onda tamamız.

Ama yapıyoruz yapacağız. Bir defa birini sevdik diye sevmekten vazgeçmedik ama sonu hep kar hep tipi amk.

Ya da birine güvendik ve yarı yolda bırakıldik diye insanlara güvenmekten vazgeçemeyiz.
Aptal insan yaşıyor gençler; umutsuz ve sevgisiz insanın işi çok zor.
(bkz: mastürbasyon) sayılır mı ?
sevgili yazardaslar merhaba,

tanim lazim ise; kime gore hata olduguna gore degiskenlik gosterir. Soyle ki, size hata gibi gelen bir durum muhattabiniza dogru geliyor olabilir.

Ozetlem, her seyi siz bilmiyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar