bugün

Aynı evi 2. kez soyan hırsızdır.

ilk soygunda yeterince mal götüremediğini düşünüp geri dönmüştür.
aslında zeki hırsızdır. evleri soyulan insanlar eksik eşyalarını tamamlamak için giderler taksitle yeni eşyaları alacaklar. e sonuçta bildiğin süt bilmediğin yoğurttan iyidir.
eve ilk girdiğinde işi yarım kalan hırsızdır. almak istediklerinin hepsini alamadığından aynı evi ikinci kez ziyaret eder.
üçüncüyü denememesini tavsiye ediyorum burdan kendisine. atalarımız ne demiş "çekirge bir sıçrar, iki sıçrar sonunda yakayı ele verir."
daha önceki soygunun da evde herhangi birşeyini unutmuş olan hırsızdır. başka bir ihtimalle tanıdıgının evidir, ilk girdiğinde bir fizibilite çalışması yapmıştır.
(bkz: aynı anda 2 hırsızın aynı eve girmesi)
edit: tamam başlıkla pek uyumlu olmamış ama idare edin.
beni bir kez kandırırsan bu senin ayıbındır. eğer iki kez kandırırsan bu benim ayıbım olur.
aynı eve 7 kere giren hırsız kadar yüzsüz değildir.

evet efendim entryde geçen ev teyzemlerin evidir. artık hırsız beyimiz evin şeklini şemalini yalayıp yutmuş soyarken hiç zorlanmayacak seviyeye gelmiştir. bir vakasında da tuvalete kalkan ufak kuzenimle gecenin bi vakti göz göze gelip yavrumu donuna ettirmiştir. çarenin evden taşınmak olduğunu anlayan teyzemler karşı apartmana taşınınca bütün eziyet bitmiştir. ama tahmin ediyorum ki hırsız kardeşimiz aynı evde takılmaya, hatta geceleri yiyip içip sıçmaya devam ediyordur. evi sayılır. yazık.
güncel Önemli Başlıklar