bugün

kendimi.
kendimi görüyorum amk neyi göreceğim başka seni mi göreceğim.
olm felsefi birşeyler yapmak istiyorsanız lütfen parantezle falan belirtin. az önce ciddiyetle girdiğim entryi biri eksiledi. niye eksiler ki bir insan böylesine doğru bir cevabı. düşündürür.
Kendimi demek isterdim ama umarım kendimi görmüyorumdur.
görsel
(img:#1325431)
transfigürasyon yapan insan görüyorum. darwin bana hulül ettikten sonra oldu bu.
justin bieber'ın tipsiz halini.
(bkz: geldi yine tipini siktigimin).
babamın bıyıksız ve saçlı hali. aynı tatminsizlik aynı tutarsızlık.
malın birini.
madde düşkünü eski sevgilimi.
perspektife göre değişiyor. ışığın kırılma yönü etkili.
(bkz: optik)
zaman ve mekan paradoksuna hapsolmuş, tipi silkilesi bir yazar görüyorum. O zaman sebamed bebe kompakt vakti gelmiş demektir.
bütün ailesi ile kendini görüyordu.
sonra bir de dumbledore'a sordu
peki ya siz aynaya bakınca ne görüyorsunuz?
Kendimi bir çift çorap tutarken görüyorum harry" diye cevap verdi.
belki de dumbledore hakkinda beldiği tek şeydi bu
ve bunun da doğruluğu şüpheliydi?
peki aynaya bakınca ne görüyordu. ne görebilirdi ki?
"Hayallere bağlanmak ve yaşamayı unutmak iyi değildir harry"
Bazen gördüğüm şeyi öpüyorum elimde değil.
Kafamda olup biten hiçbir şeyi yansıtmayan, olduğumu düşündüğüm hiçbir şeye benzemeyen bir imge. Uyandığımda kendimi bildiğim gibi bilmediğim için, hatırlamak için, aynaya bakınca gördüğümdür. Özbilincim ile nasıl görünmem gerektiği arasındaki rastgelelik,aynaya bakma sebebimdir. Hiçbir akıl yürütme, ayna olmadan, nasıl göründüğüm sorusunu yanıtlama imkanı vermez.
görsel
Çok nadir de olsa çocukluktan yadigar kalan Masumiyeti görüyorum.
herkes aynaya bakma olayını yine aşırı dramatize etmiş arkadaşlar takmayın bu kadar bakın benim babaannem her soruna karşı 'uf banane, aman uğraşamam, ne derlerse desinler, umrumda değil' diyerek ve günde bir kilo elma yiyerek 80 yaşına merdiven dayadı ve cildinde o belirgin kırışıklıklar dışında kırışıklık yok.

bu sabah aradığımda perdelerini yıkamış onları takmış (ben bir odayı bile zor takarken) evi üç artı bir ve kendi temizler herşeyi de kendi halleder fatura alışveriş aklınıza gelebilecek herşeyi. benden daha genç benden daha modern, hala topuklu ayakkabı giyip portföy çanta kullanır.

özetle genç kalmak veya mutlu bir yaşantı sürmek istiyorsanız lütfen sizi üzen şeylerden uzak durun. aynaya baktığınızda eksiklerinizi veya yaralarınızı değil de başka şeyleri görün gülümsemenizi, yaralarınızda ki tecrübelerinizi ya da daha basiti gör, gözlerin ağaçları, bulutları, denizi, sevdiğin insanları görüyor ayna da kendini görebiliyorsun herşey bir karanlıktan ibaret olabilirdi.
i see deli people. ~~Ehehe
Boşluğu.
atlet ve laptopla aynaya bakan yakışıklı.
Gece gece aynaya bakılmaz Allah muhafaza.
Kendimin nasil amina koydugumu.