bugün

kariyer yapmaktan kendine zaman bulamamış doktordur.
esra erola çıkması mümkündür.
Hayanın 9/6sını okumakla gecırmis vatana hayırlı evlat.
woooow! önermesi yerinde olacaktır kendisi için.
para ile saadetin ters orantısına sağlam bir şey basıp kaşelemiş bir doktordur.
kuvvetle muhtemeldir ki tüm sosyal yaşamı sadece wow oynamakla geçiyordur.
fiziki veya kişilik olarak ekstrem nokta olması muhtemel kişidir yoksa günümüzde o kadar para kazanıp doktor olan adama kendini zorla siktirecek kız çıkar öğrenci olduğumuz halde baş edemiyoruz adam doktor ve parası bolken ekstrem durumlar söz konusudur.
bütün zamanı hastanede geçen doktordur.
türk kızıyla tanışmamıştır.
aylık 2000 tl alan doktordan farksızdır. ikisi de doktordur, para mühim değil.
onca yıl dirsek çürütmesinin maddi karşılığını almakta olan ve belki de hayatının kadının arayacak vakti olmamış doktordur. hastaları, akrabaları ve arkadaşları tez zamanda başına çorap öreceklerdir.
salağın tekidir. çünkü insanın 10000 tl geliri olacak birde kolunma manitası olmucak.
bence evlenmemesinin sebeplerinden birisi para bende birisiyle yetineceğime alayına giderim diyor olabilir.
Ya da kitaptan başını fazla kaldıramadıgı için doğru bayanı bulamamış olabilir.
Ya da hiç evlenmek istemiyor olabilir.
kimse kusura bakmasın ama türk toprakları üzerinde sayısı fazla olmayan insandır.

ideal damat adayı budur!!
(bkz: dr christian troy)
üniversiteli kaşarların aşkım dediği düşük bel pantolon giyen, Converse giyen ibne kılıklı tiplerden daha adamdır.
tipi ne olursa olsun yalnız kalmayacak olandır.
(bkz: gay)
yalan, yoktur böyle doktor. 10 bin aylık kazanabilecek kadar işinde iyiyse ya profesördür ya özel bir hastanededir ya da plastik cerrah ömer hoca gibi çok farklı ve başarılı nakillerde bulunuyordur. Bekarsa ya karısını aldatmıştır ya da karısı aldatmıştır ya da geçimsiz uyuzun tekidir ve terkedilmiştir. Normal şartlarda zor yani. 6-7 bin neyse de 10 bin sıkıntı.
gelirinin 3500 tl sini devlete verecek doktordur. geriye kalanınıda sigara alkol ve benzin vergisini yatırmaktadır. türkiye ekonomisinin lokomotifi olacaktır.*
içerik bulunamadı.
yılda 72000 tl devlete kendi ve işveren tarafından vergi ödeyen kerizdir. karşılığını nasıl aldığını şeffaf bir şekilde göremeyecek ve aziz nesin'i doğrulayacak bir şekilde bunu hiç sorgulamayacağı muhtemel olan zaat-ı muhteremdir!

edit: meğer ne kadar da çok sağılmaya meraklı inek varmış! yahu ben siyaset için laf etmiyorum, korkmayın, akp'ye lafım yok koyuncuklar sizi... ama bu kadar da edilgen olmayalım! takım tutar gibi parti tutmayalım. kimse allah değil, unutmayalım! herkes hata yapar ve akp de halktan aşırı vergi alarak ve özelleştirmeler ile, ki bunu destekliyorum, başarısızlıklarını örtüyor ve biz de bunu yiyoruz. ben bunu hazmedemiyorum!