bugün

Sunucu, seyfi dursunoğluna zeki müren eşcinsel miydi diye soruyor. Huysuz virjinin verdiği cevap

görsel
aklında çok sorusu olan sahih hadis ve ayetlere baksın araştırsın kardeşler.
kitap bir deneme. güzel sorular var.din konusunda ateizm çizgisine inilerek sorgulama var. olabilir, her insan kafasında biraz atedir. bu kadar monoton ve sığ dünyada böyle sorulara ihtiyaç var.

satın alınmak yerine bir başkası tarafından alınmış kitaptan veya kütüphanelerden temin edilip okunabilir.
Enver ayseverin her firsatta konuklarin sozunu kestigi program.
ülke olarak bazı olguların aşıldığını gözümüze sokan her memleketin insanına mikrofon şansı veren kozmopolit bir yapıda devam eden ters köşe yapan soruların sorulduğu severek izlenen program.
harika bir cnn turk programidir. enver ayseveri takdir etmek gerekli an itibariyle gerçek manada müzik duyabiliyor kulaklarımız konukları sayesinde.
bu akşam 20:45'te özkan sümer'in konuk olacağı program. gündemde hiçbir şekilde yer almayan bu adamı durduk yere kaybolmuşlukların arasından ekrana çıkarmak ilginç olacaktır hiç şüphesiz. ayrıca kendine has tarzı ve sertliğiyle bilinen özkan hoca enver aysever'i kimi zaman yerin dibine sokacaktır eminim.
cnn türk'te dört bir taraf programıyla birlikte mutlaka izlenilmesi gereken yapımlardan.
Cok severim ben bu programi. Dobradir samimidir muzikleri de son derece kalitelidir.
sami elvan'ın konuk olduğu program. insanın izlemeye yüreği dayanmıyor sözlük. bir babanın gözlerindeki o acıyı televizyonda bile olsa görmek insanın içine nasıl dokunuyor... boğazında bir düğüm oluşuyor insanın, bademcikleri şişiyormuş gibi değişik bir his. umuyorum ki tüm bunların hesabı sorulsun.
An itibariyle izlemeye yürek dayanmayan programdır. Oğlumun katillerini bulun diye haykıran acılı bir baba konuşmakta. Söyleyecek çok şey olsa da kelimeleri seçmekte zorlanır bir durumda bırakmıştır.
an itibariyle levent üzümcü'ye gezi olaylarını soran sunucuya sahip program.

penguen yayınlayacağınıza orada yapılan zulmü yayınlasaydınız, şimdi sormanıza gerek kalmazdı...
tv'de izlemeye değer ender programlardan. enver aysever lafı hiç dolandirmiyor, 1 saat boyunca karşısındakine sürekli soru soruyor. arada bazı konuklara torpil gecsede ailecek izliyoruz.
bir erkek olarak kızlara regl günün ne zaman demek.
tarafsız kisvesi altında aşırı yanlı yapılan program, sunucusu enver aysever...

mesela soldan birisi mi geldi? 1-2 akp'ye giydiriyor mu? yüzünde güller açıyor. hiçbir şekilde rencide edici sorular sormuyor, abzürt yorumlar yapmıyor, aykırı sorular zaten yok, sadece onu haklı çıkaracak sorular soruyor. hadi yine biraz yanlı da olsa programını yapıyor.

yok eğer sağdan birisi geldiyse 1-2 chp'e çakıyorsa bi ciddileşiyor. iyi muhalefet değil diyene 'daha ne kadar iyi olabilir' falan diyor. akla aykırı sorular soruyor. rencide edici laflar ediyor. genelde olmuyor ama sertleşen olursa 'saygınızı takının siz x(solcu birisi)nasıl y(herhangi bir kötü söz)diyebilirsiniz' falan diye söyleniyor.

ee sen sağcılara herşey diyorsun, ayrıca sağcıları katı diye eleştiriyorsun sen daha katısın.

-necip fazıl bence şair değil. 2 şiirle şair olunmaz.

5 dakika sonra;

-can baba müthiştir, can baba...

solun reklamı için yapıyorum dese amenna ama tarafsız program yapıyorum ayakları doğal durmuyor.
an itibariyle m.serdar kuzuloğlu nun tarihi bir dönüm noktası olacak konuşmayı yaptığı programdır.

olan olayları 15 dakikada özetleyen çözüm sunan müthiş insan.

başbakan olsa kesin iktidar olur.
az önce Ertuğrul Özkök ün cesaret hapı almış gibi konuşarak "noluyo lan amk" dememe sebep olduğu program.
şu an itibarı ile konuk Ertuğrul Özkök' ün hayret verici bir şekilde, yıllardır yapmadığı ( veya yapamadığı ) bir üslupla hükumeti eleştirmek de olduğu program.
cumartesi versiyonu da olan program.
24.09.2013 tarihinde müzmin muhalif üstad yılmaz özdil in konuk olduğu program.

not: program sonunda akp aşağı diyerek noktayı koydu. gerçi her cümlesi ile koydu ama simdi bu dallamalar ne koydu ki diye ağlaşırlar. son cümle yeterli olmuştur onlara.

ne koydu, bişi koymadı diyenler izlesin diye;

http://www.vidivodo.com/v...il-aykiri-sorular/1009584

edüt: koydukları hala kızgın sanırım seri eksiliyor ibinalar.
enver aysever'in aykırı programıdır. 03.06.2013 tarihli programında arka planda taksimi almıştır ve canlı sunulmuştur, olan biteni göstermiştir.
sinir bozucu program.

a.s: siz bu arkadaşı tanıyormusunuz
x: hayır şimdi şöyle..
a.s: siz bu arkadaşı tanımıyormusunuz şimdi
x: bakın asf..
a.s: siz şimdi tanımıyorsunuz demek
x: yaw böle..
a.s: siz şimdi tanımıyormusunuz
x: enver bey tamam tanıyorum, sizide fena sikmek istiyorum.
enver aysever in başarılı sunumuyla soru cevap şeklinde gelişen hoş programdır.
beğendiğim program, dinamik olduğundan baymıyor, ilgilendiğiniz bir konuk olduğunda gayet izlenilebilir bir programdır.
an itibariyle ukala ukala sorularıyla Saim Orhan ı sikmektedir. ulan ben o kadar büyük belgeselci olacamda götü boklu sunucu bana manalı manalı konuşacak, 70 milyona karşı domaltıp sikerim onu.