bugün

oynattığı futbolla şampiyon olacaksak bile istemem. ersun hoca gelsin.
belki elindeki malzemeyle en uygun sistemi oynatıyor ama istemiyorum arkadaş. ben basan fenerbahçe istiyorum. koşan fenerbahçe istiyorum. ayrıca bir tane de yıldızlaşan futbolcu istiyorum.

not: fenere hizmetlerini inkar etmiyor ve seviyoruz.
Futbolun katili.
Yağmurdan kaçıp doluya tutulmak gibi bir şey.
Bu herif cocu'dan daha fazla puan toplar ama sittinsene şampiyon olamaz.

Hayalleriniz bile 2. Ya da 3. Olmaksa bu haşortmanlıyı düşleyebilirsiniz.

Not: muslera.
gönderileli 3 ay olmadan tekrar geri istemek nasıl bir kafadır.
(bkz: guttman laneti)
Kendi sinsi,medyadaki fanboyları bundan sinsi olan zat.Cocunun kuyusunu boşuna kazmıyor bu sinsiler.
Fener’in başında dört sene geçirmiş üçünde hoca birinde sportif direktör sanıyorum yalnızca bir şampiyonluk kazanmış bu adam da ersun yanal da şuan Fenerbahçe için kötünün(cocunun) iyisi arkadaslar kendimizi kandırmayalım geri dönse de gitmeseydi de yine şampiyon olamayacaktık bırakalım cocu elinden geleni yapsın zaten hep sabırsızlıktan kaybetmiyor muyuz ilk defa mi sampiyon olamıyor bu takım 1 sene bekleyelim belki seneye her şey daha güzel olacak kocaman gelince sihirli değnek etkisi mi yaratacak sanki amaaan.
Gündemden ebediyen düşmesi gereken adam.
Dünyada başka hoca mı kalmadı?
Kemal özdeş gelsin daha iyi.
beceriksiz, kıskanç ve yeteneksiz kişi.
Volkan demirel üzerinden cocu nun altını oymaya çalışırken evdeki bulgurdan oldu. Artık içeride bir tane adamı yok.

Yallah konyaspor a.
hala sinsilik peşinde koşan hoca. cocu iyi değil ama yerine gelecek de kendisi değil. o yüzden lobi çabaları işe yaramayacak. çare ersun yanal.
ulan bu adam bu oyuncularla o futbolu oynaması onun iyi bir hoca olduğunu gösterir.
alex'i sırf kendi rekorunu kırmasın diye kadro dışı bıraktı.
bilenler bilir.takımı ne kadar düşündüğünü görmüş olduk.
bu arada fenerli değilim.ama böyle bir olay yaşandı.
bir hoca büyük oyuncularla çalışabilmeli ,yıldız oyuncuları sistemde tutabilmeli.onlardan faydalanmalı.
sistem vs iyidir ama başarılar büyük futbolcuların sistem içinde tutulmasıyla olur.yani sistemi futbolcu kalitesi
yaşatır,ileri götürür.sıradan bir takım sıradan oyuncularla barcelona sistemini uygularsa küme düşer.
sistem ve futbolcu kalitesi ayrılamaz bütündür.
Selam olsun sana son bizans imparatoru.

görsel
aykut ufacık' tır. ne kocamanı ?
Tam bir sinsi.
Sen fenerbahçeli değilsin. Yazıklar olsun sana.
Zamanında ali şen'in bunu kovmakla ne kadar haklı olduğunu göstermiştir.
Sinsiler kralı.
fenerbahçe benim s*kimde değil diyen, gittiği her takimin rengine bürünen, adi fenerle anilinca "takimimiz" diye g*t yaliyan ersun yavşağı taraftarlarina inat fenerlinin hasıdır aykut hoca. adamın hasıdır aykut hoca. gittiği farkli klüpte bile fenerbahçeliğiyle övünür aykut hoca. eyer ki dedikodular doğru olsaydi başkan en fazla ona saydirirdi. tek kötü söz bile söylemedi hakkinda "hocamız" dedi her seferinde.
iki gündür, fenerbahçelilerin turgay denen antrenör olacak bir kepaze yüzünden kendisine yüklendiği eski teknik direktörümüz.

ben açıkçası bu adamların aykut hocanın direktifi ile bu işleri yaptığına inanmıyorum.
futbol felsefesini karakterini sevmeseniz bile, bu kadar da şerefsizlik yapacak bir adam değildir.

asla bu kötülüğü yapmaz bu adam. boş yere bu kadar kimse hakaret etmesin.
yakında kendisi hakkında " zaten gençlik yıllarında beşiktaş'ı tutuyormuş ya da damarını kessen sarı kırmızı akarmış" gibi söylemler çıkacak futbol adamı.

lan biz kaç senedir söylüyoruz bu adamın ne olduğunu, yeni mi anladınız ?

not: beşiktaş
Aykut hoca adamdır, bu değişmez. Başarılı da bir hocadır, sadece oyun felsefesi fenerbahçemize uymuyor hepsi bu. Gene de elindeki en dandik kadrodan en iyi verimi alıyordu. Suç aykut hocada değil, onun yardımcılarının sinsiliğinde. Aykut hoca gelsin diye hainlik yapmışlar takıma. Bundan aykut hocanın bir haberi yoktur. Aykut hoca mükemmel bir fenerbahçelidir. Fenerbahçe'ye zarar vermez. Aksi olsa Türkiye kupası'nı kazandığı yıl, istifa etmezdi. Çünkü takıma o anki yorgunluğuyla (zihin olarak, çünkü çok zorlu süreçlerden geçmiştik) katkı yapamayacağını anladığı an görevi bıraktı.

Aykut kocaman bizim kocaman gururumuzdur. Hainlerin kim olduğu belli.
(bkz: aykut kocamal)

kişiliksizin tekidir.. yıllarca azizenin götünde gezen mal fener taraftarı bunun da ne mal olduğunu anlayana kadar insanlık çağ atlayabilir..
Zamanında 3 like, 7 dislike alan entrym:
https://m.uludagsozluk.com/e/39652091/

Şimdi dedem de konuşur, o zaman konuşacaktınız!
Bu fenerbahçe taraftarında bu beyinsiZlik varken, bu takım küme de düşer merak etmeyin. Şu gelinen noktada "aykutu keşke göndermeseydik, böyle olmazdı" diyeceklerine adama hain, sinsi ne bulurlarsa saydırmışlar.

Bunların önüne ne atarsan onu yerler. Sorgulama sıfır.

Daha önce aziz yıldırımı suçlamayıp canerle gökhanı suçlayan, kadroyu çöpe çeviren azizi suçlamayıp bu boktan kadroyu 2. Yapan aykutu suçlayan tayfadan ne beklersin?

Şu fenerbehçe tam size layık!

Not: fenerbahçeliyim. Ama önüme arılanı yiyen kesiminden değilim. Düşünen kesimindenim.