konyaspor'u bırakmayı düşünmediğini dile getiren teknik adam. nalçacılılar ile memnun anlaşılan.
konyaspor'daki en kötü serilerinden birini geçiren teknik adam. yorum olarak da net bir bahanesi yok. deplasmana gelen 3000 taraftar için bari umut verici açıklamalar yapsaydın be hocam.

http://www.konhaber.com/h...degerlendirdi-674405.html
Konya gibi bir şehirde, ''sporcu adam evet hayır siyasetle uğraşmamalı, bizi her kesimden destekleyenler var o yüzden bu konuda demeç verilmemeli'' diyerek bir Galatasaraylı olarak benim takdirimi kazanmış adam gibi adamdır. inşallah başarılı olursun hocam.
konyaspor'da sezonu tamamlayamayacak. fenerbahçe'ye gidip şike voltranını yeniden oluşturacak.
fenerbahçe'de görmek istemeyen kişileri görünce bunu neye dayanarak istediklerini merak ettirendir. bu adam defansif futbol oynatsa da bir sistemi vardı. fenerbahçe'de bir lig şampiyonluğu, iki türkiye kupası ve bir uefa yarı finali vardır. uefa finali direkten dönmüştür. takımı her türlü toparlayacağından şüphe yok.

ayrıca karakterini beğenmeyenlere de bsg demek istiyorum. bu adam gibi kaç tane adam var lan spor camiasında? adam tam bir karakter abidesi. bazıları gibi yavşak ve ağlak değil. efendiliğinden ödün vermez. siyaseti futbola katmaz. evet videoları çeken gereksiz futbolculara da ayarı vermiştir. adam gibi adamdır kısaca. yaptığı tek bir hata var. o da malumunuz alex olayı. o konuda ben de kendisine hala kızgınım ama başka da hatası yok bu adamın. fenerbahçemin başında kendisini tekrar görmek dileğiyle.

(bkz: adam gibi adam aykut kocaman)
konyaspor kulübü tarafından biraz yakasına yapışılmış gibi anlaşılan. ahmet şan çok değişik adam, bi bakmışsın kapıya koyar.

http://www.sporx.com/ayku...n-aciklama-SXHBQ606819SXQ
konya ve konyaspor ile ilgili hiçbir sorunu olmamasına rağmen gündeme getirilen adam. fenerbahçe kan veriyor, bu adamdan müdahale isteniyor. fakat adam takımının başında arkadaş bu kadar basit. gitmeyeceğim diye sezon başında dedi zaten.
Fenerbahçe'nin yeni, yeniden teknik direktörü olacakmış.
aziz yıldırım gittikten sonra, takıma gelmesi gereken kişi.
seneye fenerbahçe'nin başında. koşu mesafeleri coşacak sarı lacivertli ekipte. ozan tufan'ın memeler eriyecek.
alex düşmanı kıskanç gereksizdir.
Yine defans yine defans. Sıçtık. Evet.
(bkz: sen gelme)
sırf aziz'in sözünü dinliyor diye takımın başına getiriliyor. mehmet topuz da geri dönebilir.
hasta ruh. gelirse fenerimi bırakıyorum amk. ( gidene kadar )
Yine "capslere" konu mankeni olacak.
Çılgın gol sevinçleri olan teknik direktör.
Sanırım seneye Fenerbahçe'de olacakmış.
bazı fenerli taraftarların sağda solda hakaret ederek fenerbahçeye gelmesini istemediği adam. kendilerine sorsan ersun yanalın takıma gelmesini isterler. bu adam 17de 16 yaparak 84 puanla şampiyon oldu 30 yıldır alınamayan tr kupasını üst üste aldı.artı uefada da yarı final oynatıp finali 1 golle kaçırdı peki ersun naptı fethiyespor kadıköyde yenilip elendi arsenalden içerde dışarda fark yedi tek başarısı gs ve bjknin berbat olduğu sezonda 4 hafta erken şampiyon olması yani demem o ki ersun yanaldan iyi teknik direktördür kendisi ve ayrıca futbolcu olarak da bu camiaya büyük hizmetleri olmuştur. seneye mutlaka fenerbahçeye dönmesi gerekmektedir.
sıkıcı futbol oynatan hoca.calistirdigi takimlarin mac saatlerinde uyuma oranlari artiyodur kesin.
Seneye galatasaray gibi Fenerbahçe'nin de küçülmeye gideceği ve taktik hocalarla kompakt futbol oynatmaya çalışacaklarının göstergesidç olan hoca.
Seneye 3 tane başakşehir izleyeceğiz hazır olun.
Aykut kocaman değerlendirmesi yaparken Feneri yönettiği zamanki kadroyla şimdiki kadro da göz önüne alınmalı bence. Eskiden takım başarılıydı, kendisi de başarılı oldu. Bu kadroyu o seviyeye taşımak için servet harcamak lazım. Yoksa aykut kocaman da olsan bir yere kadar.
fenerbahçeye tekrar gelmesini istediğim teknik direktör. çünkü aykut kocaman fener teknik direktörüyken galatasaray en iyi günlerini geçiriyor genelde. kendisinden daha sinsisi olmaz diyordum türk futbolunda ama sağolsun şenol güneş bu konuda kendisini baya geliştirdi. hadi diyelim aykut kocamanın yıllardır karakteri bu yönde sessiz ve derinden biliyoruz kendisini.
ama şenol güneşin trabzonspor ve bursaspor da iken ki duruşuyla beşiktaşta ki duruşu ile dağlar kadar fark var olumsuz anlamda. bana antipatik geliyor bilmiyorum.
şanlı fenerbahçemiz için aranan kandır. aziz yıldırım'la beraber fenerbahçemizi uçuracaklarından en ufak bir şüphesi olanlar dombilidir.
görsel
Geri dönüşü bir Galatasaraylı olarak beni mutlu etmiştir. 3 yılında 2 Galatasaray şampiyonluğu görmüştür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar