bugün

Eğer şuan Aykut Kocaman gibi golcümüz olsaydı elimde seccadeyle dolaşırdım..
zor gruba düştüler falan filan ama takımında da hiç iş yok be arkadaş. bu kadar defans oynatmak bu kadar kısır oyun oynatmak artık bu çağda kalmadı. evet.
konyaspor ile sonsuza kadar sözleşme yaptılar anlaşılan. adam bildiğin 10 yıllık plan proje çiziyor.
Konyaspor taraftarının 'sen bizim kocaman gururumuzsun' şeklinde pankartlar açıp sevgisini gösterdiği antrenör.
kariyerinde en çok maça çıktığı takım konyaspor olmuştur.

görsel
http://www.hurriyet.com.t...000&_sgm_action=click başkanlık sistemi için ünlüler içerisinde en doğru ve mantıklı yorumu yapmış teknik adam. eski takım arkadaşı (bkz: rıdvan dilmen)'e de ayar vermiştir. helal olsun diyorum.
akp'nin takımındadır.
fakat buna rağmen apolitik olmayı tercih etmiştir.
iyi de etmiştir.
zamanında kendisini çok eleştirmiştim.
fakat bu yaptığını takdir etmek lazım.
gerçek fenerbahçelidir. ders vermiş rıdvan cahiline.
Yalaka olmayan, siyasete futbolu karıştırmayan büyük hoca.
hürriyet e verdiği röportaj da bir spor adamının nasıl davranması gerektiğini çok açık bir şekilde ifade etmiş ve futbolculara da güzel bir yol göstermiştir.

--spoiler--
Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, KON TV’de katıldığı programda, “Oyuncular, ben de dahil olmak üzere siyasetin içinde olmamalıyız” diyerek Fenerbahçe'den eski takım arkadaşı Rıdvan Dilmen'in başlattığı kampanyayı eleştirdi. Kocaman, şöyle konuştu: “Oyuncular, ben de dahil olmak üzere siyasetin içinde olmamalıyız. Çünkü bizi destekleyen kitlenin içinde herkes var. Hiç kimsenin adamı değiliz. Biz sadece mesleğimizin ve bugün Konyaspor’un adamıyız. Oyuncular da öyle olmalı. Ama bununla beraber sosyal sorumluluk projelerinde yer almalılar. Çünkü toplumda özellikle bugünlerde daha da artan hassasiyetler var. Bir zümrenin, bir grubun, bir siyasi partinin, herhangi bir şeyin değil, toplumun hissiyatına ortak olmak zorundalar.”

Futbolcuların sırça köşklerde değil toplumun içinde yaşayan insanlar olduğunu dile getiren Kocaman şöyle devam etti: “Oyuncuların da bu anlamda katkıları gayetleri çok iyi. Ama benim onlara önerim, bunu belli bir zümreye değil… Bizi destekleyenler, izleyenler arasında Konyaspor dediğiniz andan itibaren bunun için etnik, siyasi, kültürel herkes giriyor. Hiç kimsenin adamı değiliz. Biz sadece Konyaspor’a hizmet eden, aynı zamanda toplumsal görevleri olan insanlar olmalıyız.”
--spoiler--
entelektüel adamdır. açıp kitap okumuş bir insandır. rıdvanla, ardayla tabi ki kıyaslanamaz.
türk futbolunun yetiştirdiği ender yetenek olmayabilir, müthiş futbolcuda değildi ama şimdi bize ne kadar adam olunması gerektiği konusunda örnekler oluşturuyor, eleştirileri ,önerileri yorumları ve bakış açısı ile gerçek bir insan, takım renk falan öenmli değil, insanlığını sevdim bu adamın.
o hale geldik ki; normal tepkiler ve profiller ile karşılaşınca hazine bulmuş gibi seviniyoruz.
fikirleriyle ve dış görünümüyle gerçekten kocam olsun diyebileceğim tek spor adamı. yanıyorum sana.
tarlalar sürülmeyince o kadar da kocaman görünmüyor.

görsel
2010-2011 sezonu şampiyonu fenerbahçe'nin teknik direktörüdür. fetöcülerin kumpasına rağmen bugün haklı olduğu ortaya çıkmıştır. göt verenleri rahatsız eder. evet.
hakem yüzünden fark yedik demiş.

http://www.habergzt.com/a...uzunden-fark-yedik/41190/

e tabi şimdiki başkanın artık hakem satın alamıyor. dolayısıyla bu da fark ediyor.
kocaman yemiştir. fenerliyim ve tebrikler beşiktaş. alex'in ahı çıkıyor.
malum sezonun şike olduğunun kanıtıymış. doğru fenerbahçe arena'da galatasaray'ı 1-0 geriye düşüp 2-1 yenerken de şike vardı zaten.

konyaspor kadrosuyla fenerbahçe kadrosunu bir tutanların bok attığı adam. evet.
kendini yenilemesi lazım. bir yere kadar başarılı oldu.
fakat oyun tarzı çözüldü.
fener'de iken alex'i,stoch'u,krasic'i harcamıştı.
artık teknik ve fiziği bir arada kullanmalı.
parreira'yı örnek alıyor.
fakat bülent'i, oğuz'u, kendisini ve bolic'i bir arada kullanan ; fiziksel,psikolojik ve defansif olarak da sıkıntı yaşamayan bir takım yaratmıştı parreira.
o da böyle olmalı.
Konyaspor maç boyu bizim kaleye 3 defa ya geldi ya gelmedi bu lavuk hakeme laf ediyor.sizin golü bile biz attık amk.

Ayıp vallahi.

Bizim 5 golü hakem attı zaten.

Fenevli değil mi ağlamak genlerinde var. Neyse.
uzun süre daha konyaspor'da görev yapacak gibi görünen hoca.

http://www.konhaber.com/h...an_aciklamasi-669776.html
artık ufacıktır. alex'in ahından sonra. artist seni ya.
Zamanında bu adama demediğini bırakmayanlar, buyrun alın size aykutsuz fenerbahçe. Hep savunma yapıyor diye eleştirdiğiniz adamın zamanında bu takım uefa da yarı final oynadı. Hadi şimdi hücum oynuyoruz. Buyrun fenerbahçe ile övünün!
gelmiş geçmiş en karizmatik teknik direktör. ötesi yok.
konyaspor'un daimi teknik direktörü olmaya karar veren adam.

konyaspor taraftarı konya büyükşehir torku arena'da her haliyle saygı duyuyor bu adama ve her maç full çekiyor. sevgisini kazanmış belli ki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar