bugün

kaliteli tavernacılardan biri.
yalancı gibi bir şarkıyı seslendiren, bir-iki albümlük sarkıcılardan biridir. konservatuar mezunudur, iyi derecede udidir.
gece gece aklıma gelen şarkıcı.

git git diye bir şarkısı vardı onla patlama yapmıştı 90'larda. hey gidi günler. ortaokul yıllarıma gittim.
http://alkislarlayasiyoru...112343/ayhan-asan-git-git
bir udi.
1998 kral tv video müzik ödüllerinde en iyi erkek türk sanat müziği sanatçısı ödülünü kazanmış müzik kişisi.
Liseliler bilmez gerçekten. Hatta lisanslıların bile çoğu bilmez. Çok yakışıklı bir udidir. Yakışıklı ve udi. Neyse, sinanözengiller familyasındandır. Sinan özen'in daha yakışıklı versiyonu. "Ben sana yandım" adlı şarkısı ile ünlüdür.

Ayrıca haydar baş'ın bağımsız türkiye partisi'ne üyedir, evet. Btp genel merkez sanatçısı galiba. Yıllar ondan saçlarını almış biraz, alnı açılmış. Ama hala yakışıklı. Tam bir baby face.

Yakışıklı olduğunu söylemiş miydim?
Yakışıklı olması dışında pek numarası yoktur.
Hayret kimse yazmamış. Çok yakışıklıdır.
Yakışıklı olduğu söylenen kişi. Galiba öyle. Akşam akşam durduk yere nereden aklınıza geldi yahu? Alın taş gibi hali bu da. Kızlara amme hizmeti.

görsel
sözlükte anlaşılan ayhan aşan'ı rüyasında gören bir grup yazar yakışıklılığına dayanamayıp buraya gelmiş.

erol evgin ve sinan özen karışımı bir abi. yakışıklı sayılır.
yeniden ünlü olmayı başarmış. birkaç saatte 5200 kadar okundu bu adam. yeni yetme ergenler de öğrenmiş oldular.
80'lerden beri kazanamadığı üne bugün kavuşmuştur. yakışıklı diyelim gelenek bozulmasın.

bu adamın olayı nedir harbiden ya?
gündeme girdiğine kendisi görse inanamaz. unutulmuştu niye başlık hortladı hayret.

tanım: udi sanatçı.
Sözlüğün bugünkü celebrity'si. Bulmacalarda resimdeki sanatçı olarak koysalar ya resmini.
bir zamanların efanevi virtiözlerinden biriydi. adam parayı buldu ortamdan uçtu gitti..
rahmetli babamın pek bir sevmesinden ötürü şarkılarıyla büyüdüğüm, özellikle hatıralar albümünün bazı slow şarkıları ciğer delen yakışıklı bey. evet yakışıklı erkek anlayışımı da kendisi şekillendirdi muhtemelen.
Memlekette yakışıklı algısı khontkar'a kadar düştükten sonra çöllerde su gibi özlenen insan.
gençlik hali şimdi olsaydı net söylüyorum instagram'da mesaj kutusuna her gün binlerce kızdan mesaj gelirdi. o kadar yakışıklıydı evet.

şimdi botoks yaptırmış galiba. eski yakışıklılığı kalmamış. keşke doğal yaşlansaydı. kesinlikle çok daha iyi olurdu.
Babası hayatını kaybetmiş.

https://www.milliyet.com....hayatini-kaybetti-6732295
Sesi çok güzel olan bir sanatçımız. 90'larda yakışıklı olduğu için pek çok kızı kendine hayran etmişti.
tiroid ameliyatı olmuş 55 yaşındaki şarkıcı.