bugün

hayatının golünü attı.
ulan bak aydın bunu oku mümkünse; o konyaya attığın golden sonra aha dedim galatasaray iyi bir oyuncu kazandı. çünkü malum iki kanatta oynayabilen ayaklarına hakim ve hızlı bir oyuncu kazanmış gibi gözüküyordu galatasaray. ondan sonra yaptığın tek şey her sene bizi patlayacağına inandırman oldu. senden patlama beklemiyoruz artık, azıcık adam ol gözünün önüne bak da sana sonuna kadar güvenen fatih hoca'yı mahçup etme.

not: gole diyecek laf yok, adam resmen soktu...
keşke daha önceden çocuk yapsaydı dediğim futbolcu.
yıllar dır patlama yapmasını beklediğim ama beni hayal kırıklığına uğratan bitti kariyeri bitiyor derken , tekrar sahne alan ve şu sıralar çok formda güzüken 88 doğumlu sağ kanat. tek eksiği özgüven fakat oda yavaş yavaş yerine oturmuş durumdadır türkiye de takip ettiğim nadir futbolculardan.
Bir sen bir ben bir de bebek üçlemesinin sonucunda kendisini takımda göstermeye başlayan galatasaraylı kanat oyuncusu.
(bkz: #12602517)
fenerbahçelilerin bolca duasını kazanmış vasat topçudur.
galatasaray'ın alt yapısından yetiştiridği süratli kanat oyuncusu. maçlarda saman alevi gibi performans göstermekte bir maç parlayıp bir maç vasat oynamaktadır. kendisinden beklenen patlamayı bir türlü yapamamıştır.
şampiyon galatasaray'ın şampiyon futbolcusu.
eğer dünkü maçta * ayağından açıp kaptırdığı topların dönüşünde bir gol yeseydik acaba ne olurdu dediğim futbolcudur...

tamam şampiyon olduk falan ama ayağındaki topu kontrol edip kaleye gitmeyi beceremeyen bir futbolcuyu takımımda görmek istemiyorum arkadaş. şampiyonlar liginde oynuyoruz bu sene sonuçta...
çok tatlı bir eşe ve bebeğe sahip güzel gözlü galatasaraylı futbolcudur.
doğru krampon tercihi yapar ve oyun zekasını bir adım ileriye taşırsa ki artık zamanı geldi, takımda kalıcı olan ve güven duyulan bir futbolcuya dönüşecektir.
şanslı futbolculardandır. çok kötü takımdan gitti gidecek derken, bir gol atıp yerini gene sağlama almıştır. * yıllarca galatasaraya bir şey veremediği halde, hala takımda tutulmakta. *
ya da evlilik iyi gelmiştir kendisine.
galatasaraylı olduğu için dünyanın en iyi üç beş kanat oyuncusundan biridir. sakaryaspora transfer olursa oldukça kötü bi top tepici olur. evet.
Sivaslı türkücüdür.
sabri sarıoğlu ile birlikte galatasarayın sırtından geçinen iki futbolcudur. ikisininde futbol adına hiçbir üst düzey yeteneği yoktur.
biraz akıllı oynasaydı fener maçını da alırdık,özellikle son dklerde birebir yakaladığı pozisyonlarda

şu açık ki aydın hiç bi zaman birinci adam olmayacak oynadığı bölgede..
emre çolak yerine girmesi çok hoş oluyor. spiker; emre aydın değişikliği diyor. emre aydın değişikliği zaaa diyip gülüyoruz kendi aramızda. en büyük mutluluğumuz emre çolak yerine giren aydın oluyor kötü giden maçlarda. emre çolak galatasaray'dan gidene kadar takımda kesinlikle kalmalı. giderseler de beraber aynı takıma gitsinler yine.
bir de tip olarak hep uykudan yeni kalkmış gibi. saçlar böyle dağınık, gözler yarı kapalı.
YILLARDIR FiZiKSEL OLARAK GÜÇLENMESiNi ADAM GiBi OYUNCU OLMASINI BEKLEDiĞiMiZ FUTBOLCULARDAN BiRi DiĞERi iÇiN (bkz: EMRE ÇOLAK)
çocuğu olduktan sonra kendine çeki düzen vermiştir. keşke daha önceden yapsaydın şu çocuğu be hocam.
25 yaşına merdiven dayamış verimsiz futbolcu. gençliği fln kalmadığı gibi sezonları da boşa geçiriyor.
fatih terimin yeni prensi galatasarayın yeni arda turanı.
yılların genç aydın'ı. beklenen patlamayı bir türlü yapamadı.
Her sene patlaması beklenilen ama izleyenleri sinirden patlatan bi o kadarda kızdıran ve bu yüzden anasının ve sülalesinin zarar gördüğü futbolcudur. Arda bile benden daha yetenekli dediği bu futbolcunun iyi oynaması için daha ne gerekiyor diye soruyor insan.
7 numarayı giyen gelmiş geçmiş en kötü oyuncudur. Maçı kurtarmak için az önce oyuna alındı, komedi.