bugün

entry'ler (189)

irem isimli kızların genel özellikleri

rakçıdır.

delicavır

(bkz: sevgilim)

yılmaz özdil

(bkz: overrated)

hayattaki en büyük eksiklik

bir babanin veya annenin eksikliğini hissederek büyümektir.

aşık olmadığı erkeğe aşırı ilgili davranan kız

belkide sadece hayatında hiç bilemediğiniz bişey olmuş olabilir. olaya farklı perspektiflerden bakmak gerek.

abdul kader keita

tekrar galatasaray ile adı anılmakta.

ilyas ozcakir

ets tur un yeni reklam kampanyasında oynattığı oyuncu. oldukca başarısız şimdilik. şansını figüranlıktan yana denemeli belkide.

hande yener

yaşlandıkça güzelleşiyor. durduramıyoruz. adeta bir Marisa Tomei.

fenerbahçe

uefa kendisine çok büyük açmıştır...
https://twitter.com/ibrah...status/214032161135804417

demba ba

7.5 milyon euroya serbest kalabilecek bir oyuncuya 11 milyon euro verdiğimize inanamıyorum. özelliklede bülent tulun'un bulunduğu biryerde asla.

fenerbahçe

bu sezon türkiye kupasını kazanarak kupa müzesindeki türkiye kupası sayısını 5 e çıkartmıştır. bu arada hakan şükür'ün kazandığı toplam türkiye kupası sayısı 6 dır. kendisi futbolu bırakalı 5 sene olmuştur.

gülse birsel

avrupa yakasının ilk iki sezonu haricinde başarılı işi olmayan vasat dizi işcisi.

leyla ile mecnun

önümüzdeki hafta 61. bölüm ile sezonun son bölümünü çekecek olan dizidir. çeşitli süprizleri varmış bize. arda veya gerçek leyla diziye dönebilirmiş

diablo iii

bir mayın tarlası değil.

rock fm

artık müzik dinleyebilmenin pek mümkün olmadığı radyo. arka koltuk programının %60 ında canlı reklam yapıyorlar resmen. bir diet hapının ve sağlık testinin reklamını canlı yayında 12 dk boyunca sürdürdüler. artık bu kanala gerçek bir rakip şart. alanlarında tek olmaları onları bu kadar rahat davranmaya sürükleyen şey.

aydın yılmaz

sabri sarıoğlu ile birlikte galatasarayın sırtından geçinen iki futbolcudur. ikisininde futbol adına hiçbir üst düzey yeteneği yoktur.

vassilis spanoulis

adı güzide kulübümüz galatasaray ile yan yana geçmekte. gerçekleşmesi halinde vay haline bizim mahalledeki çocukların... hepsini adak adicam.

lube ayar

ben bu ismi bu güne kadar hep duyardım ve lube den dolayı kendisini hep bir sex kremi zannederdim. meğerse fanatik fenerli bir yazarmış. bugün şu yazısını http://www.yurtgazetesi.c...n-perdesi-makale,849.html okumaya kalkıştım fakat " ...semihin tertemiz golü..." cümlesini gördüğüm anda okumayı bıraktım. bundan sonra kendisini sex kremi olarak hatırlamaya devam edeceğim. çilekli.

erdinç iyikul

bölümsonucanavarı.com un eski genel yayın yönetmeni şimdinin yeni riot games (league of legends'ın yapımcıları) pr'ı. gelecekte türk oyun sektöründe söz sahibi birisi olacağı su götürmez bir gerçek. genç yaşında bu kadar işi gerçekleştirmiş olması oldukça etkileyici... yeni işinde başarılar diliyoruz.

(bkz: league of legends)

ayhan sicimoğlu

4 ay beraber çalıştığım, büyük üstat. insan kendine örnek alamadan duramıyor onu. allah uzun ömürler versin.