bugün

2 senelik haber ayrıca kürt göçüyle ne alakası var. Bunlar bildiğin yerlisi.
sağın solun değilde insanlığın çivisinin çıktığını gösteren durumdur. bu olaya bir taraf bulmayı, bir isim hatta bir cisim bile bulunması güçtür. insan değillerdir, hayvan hiç değillerdir.
Yazık ulan milletin haline. Ciddi anlamda yazık be.
bazi insanlar vardır ki iradesizdirler zayiftirlar acinasi haldedirler ama çok zararlidirlar iste bu insanlar için kurallar konuyor yasaklar oluyor hapishaneler kuruluyor hukuk kuralları oluyor ama eğer ki hukukun doğurduğu ceza hafif kalirsa kişi bunu göze alir ve sucu isler ama hukuk kurali yerine bu ve benzeri suçlar için şer-i kurallar uygulanmış olsaydi bakalim tecavüzü birakin başkasına yan gözle bile bakilir miydi ...
iki hayvanın yediği bok. pedofili misiniz, psikolojiniz mi bozuk, insanlıktan hiç mi nasibinizi almadınız ey utanmazlar?

kızın sosyal ve psikolojik durumunu tahmin edebiliyorum.
izmir e yakın olan aydın da yaşanması manidardır.
Malesef her gün ülkemizde bu tür olaylar oluyor, keşke çocuklar daha mutlu yaşayabilse. şu abazan sübyancı şerefsizler tükense.
Bu ne biçim bir sapıklıktır.
Allah belanızı versin b..k herifler. Cehalet, dinsizlik, sapkınlık.
Başka neyle açıklanır ateşlerde yanasıcalar.
Kesip aletini ağzına oturtacaksın.
Bunları hadım etmedikçe sonunun geleceğini sanmıyorum.
Batının ahlaksızlığını benimseyen bir babanın yaptığı eylemdir.Bunlar 6 oka oy vermektedir.Puh böyle babaların suratına.
olay hemen türk-kürt meselesine gelmiş. genelleme yapmayalım lütfen. yüzbinlerce belki milyonlarca canı alacak atom bombasını yapan einsteindir. kimse einsteini kötülemez bu yüzden hep zekiliğini konuşurlar. kızcağıza üzüldüm. cezalar caydırıcı olmuyor türkiyde malesef. hergün birer tecavüz vakası görüyoruz.