bugün

Bir ay 30 gün desek, günde 2 kitap bitiren kızdır helal olsun. Sanırım okuduğu kitaplar Stefan zweigin incecik kitapları, cin ali serisi felandır. Aksi halde pek olası değil.
muhtemelen akıcı gelen iğrenç wattpad kitaplarından ya da 50sayfalık klasiklerden bahsediyordur, 2 .ise iyidir.
Yalanasıdır.
baya bi fazla sallamıştır
yılda 60 tır o.
hızlı okuma kursuna gitmiştir diyeceğim de diyemedim. dilim varmadı demeye.

kanıt çıkartmasını beklediğim kızdır.
Ben değilimdir. Ben bugün 85-90 sayfa civarı bir okuma eylemi gerçekleştirebildim. Zannetmiyorum bu okumanın 60 kitaba ulaştırabileceğini.
Cin ali serisini okuyor kanımca.
işi gücü yoktur. az uyuyordur. hızlı okuyordur.
Benden ona tavsiye ara sıra dışarı çıksın. hava alsın. martılara simit atsın. dalgaların sesini dinlesin. kedileri sevsin. yüzsün, gezsin. yoksa poposu çok büyür gözlerini de erken kaybeder. neticede evde kalır.
15 20 sayfalık ilkokul kitaplarını herkes okur amk.
Muhtemelen alice harikalar diyarındayı falan okuyordur.
Masal kitabı okuyor olması muhtemel kızdır.
sallama ziya.
cin ali serisi okumuyorsa, yarramın başını okursun bir ayda 60 kitabı sözünü haketmiş kızdır. kimi sikiyorsun amk varoşu.
Muhtemelen kitaptaki bölümlerden bahsediyordur. Benim de öyle oluyor ayda.
(bkz: iyimserlik)
Hikaye kitabıysa normaldir 16-20 sayfalık.
Hızlı okuma tekniklerini kullanarak, tüm gününü kitap okumaya ayıran kızdır.

Şahsen bu teknik sayesinde Dakikada ortalama 600-700 kelime okurdum. Her gün okuldan gelince bir kitap bitirirdim. Şimdi kitapları sadece kabı, tasarımı veya başlığı güzelse alıyorum.Düzenli olarak kitap almayı çok severim. aramızda başka bir bağ yok.
kitabın ismi ayda 60 kitap olabilir. mantıklı.
Yohamina.
kastettiği şey binali ay pardon cin ali kitaplarıysa bittabi olabilir olan kızdır

aksi takdirde yarr*mı okuyorsun denilesi kızdır
Hızlı okuma eğitimi almışsa imkansız değildir.
wattpad saolsun.
Ona okuma denemez. Olsa olsa ineklemektir. Özetini çıkart desen bir kitaptan 10 sayfa çıkartamaz. Ayrıca Ortalama bir kitap elli sayfadan üçbin sahife eder ki bu imkansızdır. Niye? Günde 2 kitap okuması lazım. Zamanı yetmez. Üstelik Aylık Ortalama 20 tl den 1.200 tl eder ki, hiç kimse bu paraya kıyıpta bunca kitabı okuyamaz. Az destekli sallayın bari.
astronot değilse yalancıların tanrıçasıdır.
Parası bol herhalde 60 tane kitap almış da okumuş.