bugün

bazen doğru olabilen hededir.
görsel
Yalandır arkadaşlar.

Kesin bilgi yayalım lütfen.

Sonra sevgili kızlarımız mağdur oluyorlar.
48 numara...
(bkz: el siki görmeyen kendininkini piyade tüfeği bilir) .
En önemli faktör de tabi ki de vajina(hazne) dır.
Hobbit ayaklıların uydurdukları yalan.
ikisi de sana girsin, sen karar ver.
47 numara ayakkabı giyiyorum lakin pipim 3 cm... keşke 5 olsaydı.
https://www.youtube.com/watch?v=0Mspq6WVCnA
burnu büyük olanla karıştırılmış galiba..
prof. kızları dışarı çıkarır ve erkeklere: ağızları burunları büyük olanların penisi, vajinaları da büyük olur, burunları ağızları küçük olanların penisleri, vajinaları da küçük olur." kızlar bunu kapıdan dinlerler. prof. çıktıktan sonra içeri girerler. ağızlarını büzerek:
prf size ne dedi?
Erkekler ağızlarını oldukça büyütüp genişleterek:
Hiiiiiiiiiiçççççççççççççççççççççççç
Yanlış bilgi olduğunu kendimden biliyorum.
46 numara ayakkabı giyiyorum, 3,4 cm.
Tamam, dağılın.
44.5 ayak numaram, eller de kaba. Sikim kastırmadan dipten, kafasina kadar 15,9. 16 da diyebiliriz. Esenle kalın.
(bkz: Şehir efsanesi)
47 taraklı.
Bilimsel temeli olan argüman. insan embriyo gelişiminde eksternal (yani dışa doğru uzayan) organların büyüklüğü hox genleri ile belirlenir ve bu genler kişiden kişiye değişilik gösterir. Bu yüzden sadece ayak değil parmak, burun, kulak ve penis paralel bir büyüme eğrisi gösterir.
yalan amk.. kendimden biliyorum..
ayaga göre boyut belirlenmiyor. fiziksel özelliğine bakarak boyu ölçüsü hesaplanamıyor. penisin büyük olması önemli değil. ama çok küçükse amcık girdiğini hissetmediği için tatmin olamıyor. penisin hissetirecek kadar kalınsa eyudur.
Üzülme diye verilen teselli soluğu sözlükte almasına sebep olmuş. Sen yinede bir düşün derim sayın yazar. Boyu ayaktan geliyorsa eni nereden geliyor. Merak konusu.
görsel
bunun kadınlar için ağzı geniş olanın başka yeride geniş olur versiyonuda vardır veya tam tersi.
Tüm dünyada kabul gören bir gerçek.

http://www.dailymail.co.u...index-finger-instead.html
yalniz her ayagi buyuk olanin penisi buyuk olmuyor.cunku ayagi buyuk olan bazi insanlarin penisi olmuyor
41 numara 21 cm?????*
cüzdan vs ayak .
aklı olmayanın ayakkabı numarası olsa ne olur.
Geçersiz teoridir. Ayakları 50 numara ama 15 cm bir erkek tanıdım.